Microsoft Windows Defender Türkçe

Microsoft Windows Defender Türkçe

Ana Sayfa > Araçlar > Analiz ve Optimizasyon > Microsoft Windows Defender Türkçe

Microsoft Windows Defender Türkçe 1593

Windows Defender, bilgisayarınızı açılır pencerelere, performans düşüklüğüne ve casus yazılımlar veya diğer istenmeyen yazılımların neden olduğu güvenlik tehditlerine karşı koruyarak üretkenliğinizi sürdürebilmenize yardımcı olan ücretsiz bir programdır.
Windows Defender'ın belirgin özellikleri:

Yeniden tasarlanmış ve basitleştirilmiş bir kullanıcı arabirimi – Müşterilerimizden gelen geribildirimler göz önüne alınarak, Windows Defender Kullanıcı Arabirimi yeniden tasarlanarak tehdidin önem derecesine göre uyarı düzeylerini ayarlayan bir uyarı sistemi kullanılmış ve böylece sistemin daha az karmaşık olması ama kullanıcıların önemli uyarıları gözden kaçırmaması sağlanarak genel görevlerin daha kolay gerçekleştirilmesi sağlanmıştır.


Geliştirilmiş algılama ve temizleme – Yeni bir altyapının kullanıldığı Windows Defender, casus yazılımların ve diğer istenmeyen yazılımların neden olduğu daha fazla tehdidi algılayabilir ve temizleyebilir. İşletim sistemindeki önemli öğelerdeki değişiklikleri daha iyi izleyebilmek için Gerçek Zamanlı Koruma özelliği de geliştirilmiştir.

Tüm kullanıcılar için koruma – Windows Defender, yönetici ayrıcalıkları olup olmadığına bakılmaksızın bir bilgisayarın tüm kullanıcıları tarafından çalıştırılabilir. Böylece, bilgisayarın tüm kullanıcılarının Windows Defender tarafından korunması sağlanır.

64-bit platformlar ve erişilebilirlik desteği - Windows Defender erişilebilirliği ve 64-bit platformları destekler. 64-bit platformlar için lütfen WindowsDefenderX64.msi dosyasını kullanın.

Delta tanım güncelleştirmeleri - Windows Defender şimdi mümkün olduğunda daha küçük delta tanım güncelleştirmeleri karşıdan yüklemekte, bu da tanım güncelleştirmelerini karşıdan yükleyip kurmak için gereken süreyi azaltmaktadır. Müşteriler tanımlarını güncelleştirirken karşıdan yükleme sürelerinin daha kısa olduğunu görebilirler.

Açıklama
:
Microsoft Windows Defender Türkçe
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 12263      Toplam: 12263
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:12:19
Boyutu
:
4.91 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP SP2/2003 Server
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
miraç
(26.06.2008 14:30:29 )

"mükkemmel bir program"
bir tane virüs sokmuyor
erhmj
(23.05.2007 12:23:24)

"güzel"
güzel ama bazı programları kilitliyor
programcı
(9.11.2006 19:52:46)

"son derece yetersiz..."
windowsun daha ciddi programlar üretmesi umulurdu...bu tam bir hayal kırıklığı...hiçbir şey bulmadı !..spyware terminatorla tarattım 28 tane trojan ve adware buldu...notunu siz verin...
necmeddin
(24.08.2006 06:03:51)

"sıradan bir program"
bu programa güzel denmesinin sebebi genellikle anlık koruması olmayan free programlar kullanılıyor olması herhalde bu program tracking tabir edilen izleyici casusları bulmaz alexa denilen microsoftun kendi casuslarını bulmaz önemli spylardan habersizdir (middle ast, zango search, spy killer 2.1 vs) bununla pc yi temiz sananlar bir de profesyonel bir programla tarama yapsınlar mesela pest patrol gibi bu program ayrıca arka planda microsoftun casusu gibi çalışır windovsun kullandığı bazı programların kapatılmasına asla izin vermez
krasavetz
(28.11.2005 04:47:00)

"budur....."
süper bi olay...yüklemesi ve kurması çok kolay..kurar kurmaz scan spyware i çalıştırın...

Toplam: 65 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Microsoft Windows Defender Türkçe indirMicrosoft Windows Defender Türkçe indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin