Rising Antivirus

Rising Antivirus

Ana Sayfa > Araçlar > Otomasyon > Rising Antivirus

Rising Antivirus 2009

Rising Antivirus, bilgisayarlarınızı her türlü virüs, truva atı, solucanlar, rootkit ve diğer kötü niyetli programlara karşı korur.

Kullanım kolaylığı, aktif savunma teknolojisi, patentli bilinmeyen virüs tarama ve temizleme teknolojisi ve patentli akıllı güncelleme teknolojisi, RISING Antivirus'ü gerçekten yapmak istediğiniz şeye odaklanmanızı sağlayan 'kur ve unut' nitelikli bir ürün haline getirir.

Kullandığı özgün teknoloji sayesinde, bilgisayarın işlemcisini tarama yaparken dahi yormadığını/zorlamadığını göreceksiniz.

Windows güncelleme eksiklerini tespit eder ve bunları günceller.


Ayrıca indirip kurmanız gereken güvenlik duvarı programı ile entegre çalışır, tam bir koruma sağlar.

Program kısa sürede Türkçe olarak kullanıma sunulacaktır.

Diğer Özellikler:
 • Aktif Savunma Teknolojisi

  Rising'in aktif savunma teknolojisi, kötü niyetli programların yürütülmesini engellemek üzere tasarlanmıştır. Gelişmiş kullanıcı özelleştirmesi için, kullanıcının kendi sisteminin özel koşullarına göre benzersiz savunma kuralları belirlemesini ve böylece sistemin maksimum düzeyde korunmasını sağlayan daha açık ve net kurallar sağlar.
 • Bilinmeyen Virüslere Yönelik Patentli Tarama Teknolojisi

  Rising'in bilinmeyen virüslere yönelik tarama teknolojisi, Amerika Birleşik Devletleri ve Amerika'da patent ile koruma altına alınmıştır. Bu teknoloji, kişisel bilgisayarınızı, yeni virüs henüz tanımlanmadan önce korumaya başlar. (Patent No: ZL 01 1 17726.8)
 • Patentli Tam Otomatik Akıllı Güncelleme

  Rising'in otomatik akıllı güncelleme teknolojisi, Rising yazılımının en yeni sürümü otomatik olarak algılamasını ve kendisini otomatik olarak güncellemesini sağlar. RISING virüs laboratuvarı, anlık güncellemelerle günde en az üç kez güncelleme işlemi gerçekleştirir. (Patent No: ZL 01 1 42155.X)
 • Davranış ve Paket Şablonu Algılama Özellikli Akıllı Sanal Makine

  RISING Antivirus, virüsleri taramak ve kötücül yazılımları algılamak üzere tasarlanmış, entegre akıllı sanal makine ile birlikte tedarik edilir. RISING'in tescilli akıllı sanal makine teknolojisi, sisteminizi yavaşlatmadan bilgisayarınız için ekstra güvenlik sağlar. Kötücül davranış potansiyeli taşıyıp taşımadığının kontrol edilmesi için, şüpheli kod veya programı, RISING Antivirus'ün bu sanal makinesiyle çalıştırılabilir. RISING'in davranış ve paket şablonu algılama özelliği, bu gibi olası kötücül yazılımların, bilgisayarınızın performansını etkilemeden ayrıntılı bir şekilde test edilmesini sağlar ve sisteminizi yeni virüsler ve bilinmeyen virüslere karşı korur.
 • Uygulama Koruması

  Uygulama koruması, seçilen programların kötücül programların saldırılarından koruyabilir. Kullanıcı, korumayı kişiselleştirmek için, oyun yazılımına, hızlı mesajlaşma vb. kurallara tabi tutabilir.
 • Kendi Kendini Koruma

  Önceki sürümlerin kendileri Rising ürünlerine komple bir koruma sağlamıyor ve bu da Rising ürünlerinin, Organge August gibi, belirli virüslerden zarar görmesine neden oluyordu. Bu virüslerin yayılması kullanıcıların Rising ürünlerini kullanmalarını veya Rising sitesini ziyaret etmelerini engeller hale geldi. Artık bu handikapın üstesinden gelmek için aktif savunma teknolojisini kullanıyoruz.
 • Uygulama Erişim Kontrolü

  Uygulama erişim kontrolü, bilgisayarın özkaynaklarına erişmelerini sınırlandırmak için, şüpheli programları izler.
 • Program Başlatma Kontrolü

  Program başlatma kontrolü, kullanıcıların programların başlatma işlemlerini izlemelerini ve böylece, uygulamalarda yapılan herhangi bir değişikliği tespit etmenin yanı sıra, bilinmeyen kötücül programların yürütülmesinin durdurulmasını ve engellenmesini de sağlar.
 • Kötü Niyetli Davranışı Algılama

  Kötü niyetli davranışı algılama özelliği, kötücül kodların davranış kalıplarını tespit etmek ve bildirmek için, sistemde çalışmakta olan programları gösterir ve isteğe bağlı olarak kullanıcıların şüpheli aktiviteye izin vermesini veya şüpheli aktiviteyi reddetmesini sağlar.
 • Gizli İşlemleri Algılama

  Gizli işlemleri algılama özelliği, Windows Görev Yöneticisi'nde görülemeyen ve rootkit'ler de dahil olmak üzere kötücül kodlar içerme potansiyeli taşıyan işlemleri tespit eder.
 • Bilgisayar Güvenlik Kontrolü

  Bilgisayar güvenlik kontrolü özelliği, kullanıcıya geçerli güvenlik düzeyini bildirir ve kullanıcıyı, izinsiz erişimi engellemek için düzeyi yükseltmeye yönlendirir.
 • Güvenlik Aracı Entegrasyon Platformu

  Güvenlik aracı entegrasyon platformu, şu araçları sağlar: Diğer Saklı Tarama, Kayıt Sihirbazı, En Son Kurulum Oluşturma Aracı, Uygulama Koruma Sihirbazı, Savunmasızlık Kontrolü ve Karantinayı Görüntüleme.

 • Açıklama
  :
  Rising Antivirus
  İndirilme Sayısı
  :
  Bu Ay: 2263      Toplam: 2263
  Üretici
  :
  Dili
  :
  Ingilizce
  Eklenme Tarihi
  :
  23.04.2009 00:28:25
  Boyutu
  :
  61.6 Mb
  İşletim Sistemi
  :
  Windows 2000/XP/2003/Vista
  Lisans
  :
  Shareware
  Kısıtlamalar
  :
  Denemesi Bedava
  Ekran Görüntüsü
  :


  Rising Antivirus indir  Rising Antivirus indir


  Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin