Camfrog Görüntülü Sohbet Programı

Görüntülü Sohbet Programı

Ana Sayfa > Internet > Anında Mesajlaşma > Camfrog

Camfrog 6.5.300

Camfrog ücretsiz video sohbet odaları; gerçek zamanlı ses ve görüntü programıdır.


30 milyonun üzerinde indirme ve kayıtlı kullanıcıya sahip programla, ücretsiz olarak sesli, görüntülü ve yazılı olarak sohbet edebilir, bizim veya kendinize ait olan tüm sohbet odalarına girebilir, yüksek hız ve kalitede video sohbet yapabilir, yeni insanlarla tanışma imkanı sağlayabilirsiniz. Tamamen Türkçe ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
İzleyin ve İzlenin:
Camfrog ’da muhtemelen yapmayı istediğiniz ilk şey diğer kullanıcıları web kameralarında canlı olarak görmek, sesi ve görüntüyü test etmek olacaktır. Programda gördüğünüz ilk pencerede sizin “contact list”iniz yani daha sonradan buraya ekleyeceğiniz arkadaşlarınızın takma isimlerinin bulunduğu listedir. Daha aşağıda “video chat room list” diye bir yazı göreceksiniz. Buraya bastığınız zaman karşınıza yeni bir pencere açılacak ve karşınıza 4 bölgeye ayrılmış olarak görüntülü sohbet odalarının olduğu bir liste çıkacaktır. Yukarıdaki listeden Türkiye’nin içerisinde bulunduğu bölgeyi seçtiğiniz zaman aşağıda 3 farklı alana ayrılmış şekilde odaların isimlerini görürsünüz. Bu alanlardan “Camfrog” kısmına bastığınızda resmi Camfrog odalarını görürsünüz. Bunun dışında “All Ages” ve “18+” şeklinde iki bölüm daha vardır. “All Ages” her yaş kesimine açık olan ve kullanıcılar tarafından yaratılmış odalardır. “18+” ise sadece 18 yaşının üzerindeki Camfrog kullanıcılarının girmesinin izinli olduğu ve gene kullanıcılar tarafından yaratılmış olan odalardır. Bir görüntülü sohbet odasına girmek için seçtiğiniz oda isminin üzerine tıklamanız yeterlidir (ya da yanındaki “Join” yazan yere).

Şimdi listeden Camfrog kısmına basın ve karşınıza çıkan “CamfrogTurkiye” oda isminin üzerine tıklayın. Oda girişindeki kuralları okuduktan sonra, kuralları kabul etmek için “Yes” e tıklayın. Artık bir görüntülü sohbet ortamının içerisindesiniz ve o an oda içerisinde bulunan herkes sizi web kameranızdan görebilir. Oda içerisinde bulunan diğer kullanıcıları görmek içinse, oda içerisinde en sağda bulunan listeden, kamerasına bakmak istediğiniz kullanıcının isminin üzerine tıklayın. Şayet sizi kimsenin izlemesini istemiyor iseniz, kendi görüntünüzü gördüğünüz video ekranının sol alt köşesinde bulunan kamera simgesinin üzerine tıklayın, buradaki kamera simgesinin üzerine kırmızı yasak işareti belirdiği anda görüntünüzü dondurmuş olursunuz ve kimse sizi göremez. Web kameranızdan yeniden izlenmek istiyorsanız simgeye tekrar tıklayın ve yasak işaretini kaldırın.

Not: Programı kurduktan sonra öncelikle bir profil oluşturmalısınız. Bunun için kullanıcı adı, e-posta bilgileri girdiktren sonra programa giriş yapabilirsiniz.

Özellikler:
-En Popüler Canlı Video Sohbet Topluluğu.
-Bire bir sohbet edebilir ve sohbet odalarında çoklu sohbet yapabilirsiniz.
-Diğer kullanıcıları izleyebilmeniz için kameraya ihtiyacınız yoktur.
-Camfrog Video Sohbet programı tüm güvenlik duvarı, rooter ve kablosuz ağların arkasında çalışır.
-Anlık kullanıcı listemiz sayesinde yeni insanlarla kolaylıkla tanışabilirsiniz.
-Ufak bir yükleme, sadece 11,28 Mb.

Sistem Gereksinimleri
-1 GHz işlemci veya daha üstü.
-512 Mb bellek veya daha üstü.
-Directx 9.0 veya daha üstü.
-Windows 2000, 2003 Windows Xp veya Vista İşletim Sistemi.

Camfrog Pro Sürümü:
Camfrog sisteminin yapısını öğrendikten sonra yazılımımızın Pro sürümüne geçebilirsiniz. Pro sürümü ile birçok kullanıcının kamerasını aynı anda görebilir, dosya transferi yapabilir, kullanıcı statünüzü değiştirebilir, kullanıcılarının web kamera görüntülerini büyük boyutlarda izleyebilirsiniz. Camfrog Pro’nun tüm özelliklerini öğrenmek için lütfen üretici sitesinde ki satınalma sayfasını inceleyiniz.

Not: Programın üreticisine buradan erişebilirsiniz. Ayrıca Türkiye ve Türkçe sitesine ise buradan erişip yardım ve ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Açıklama
:
Görüntülü Sohbet Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 72587      Toplam: 72587
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
12.07.2013 08:34:19
Boyutu
:
8,55 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
(19.05.2012 16:33:53 )

""
gazamfer
(5.12.2011 22:41:57 )

"harıka guzel"
oyle boyle
gazamfer
(5.12.2011 22:41:20 )

"harıka guzel"
oyle boyle
(24.09.2011 15:40:12 )

"slm"
slm arkadaşlar bu siteye nsl giriliyor
çılgın
(24.07.2011 12:43:28 )

"mutluluk"
mutluluk

Toplam: 509 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Camfrog indirCamfrog indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin