K.Etiket - Barkod Etiket Programı

K.Etiket - Barkod Etiket Programı

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Yönetim > K.Etiket - Barkod Etiket Programı

K.Etiket - Barkod Etiket Programı 7.0

K.Etiket - Barkod Etiket Programi; Istediginiz yazicidan her türlü adres etiketi veya barkod etiketi, EAN8, EAN13, Code128, Codebar, UPC vb.


barkod standartlarini destekleme. Tümüyle görsel etiket tasarımı, WYSIWYG tasarım...

OLE2 Container/Server desteği ile her türlü grafik veya resmi etiket üzerine koyabilme.. EAN13, EAN8, UPC, CODE39,CODE2OF5, CODE2OF5I, CODABAR, CODE128 gibi uluslararası barkod standartlarından kullanmak istediğiniz barkod türünü dilediğiniz boyutlarda ve konumda etiketinize ekleyebilme.. Gerekirse , barkod verilerini dinamik olarak bir dosyadan okutabilme... Numaratör desteği ile seri numarası basabilme..

Basit grafik nesneler ile etiketi daha okunur veya cazip yapabilme.. Ayrıca diğer grafik programlarından Kes/Kopyala yöntemi ile daha karmaşık grafik öğeleri ekleyebilme.. Sisteminizde yüklü bulunan her türlü font ile istenen boyda ve biçimde yazı yazabilme..Gerekirse bu yazıyı ticari paket programınızdan aktardığınız dosyadan dinamik olarak okutabilme..

Her renk yoğunluğundaki resimleri etikete ekleyebilme... Hızlı erişim çubuğu üzerindeki ikonlar ile sık kullanılan işlemlere tek tıklamayla ulaşabilme.... Sisteminizde yüklü bulunan her türlü font ile istenen boyda ve biçimde yazı yazabilme... Gerekirse bu yazıyı ticari paket programınızdan aktardığınız dosyadan dinamik olarak okutabilme... Baskı önizleme ile etiketlerinizin seçtiğiniz yazıcı ve sayfa ayarları ile nasıl çıkacağını önceden görebilme imkanı..... Daha kolay etiket tasarımı için etiket büyültme/küçültme imkanı.. Birden fazla etiketi aynı anda görsel olarak tasarlayabilme.. Ve daha bir çok özelliklerle..

Açıklama
:
K.Etiket - Barkod Etiket Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 17774      Toplam: 17774
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:12:39
Boyutu
:
2.01 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
5 Kayida kadar izin vermektedir.
Program için yapılan son görüşler
KSADS
(11.10.2006 15:46:12)

"ÇOK İYİ"
KOLAY PRATİK
Ali Lekesiz
(3.10.2006 20:56:26)

"Teşekkür ederiz."
okulda kullanmak istiyorum.

Toplam: 2 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


K.Etiket - Barkod Etiket Programı indirK.Etiket - Barkod Etiket Programı indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin