Halo: Combat Evolved

Halo: Combat Evolved

Ana Sayfa > OYUN > Aksiyon Oyunları > Halo: Combat Evolved

Halo: Combat Evolved demo

Halo: Combat Evolved; Panther'in nimetlerinden yararlanan bu oyun sizi farkli yerlere götürecek ve götürecegi yil 2552! Güzel bir introdan sonra tüpten çikiyoruz, refakatçinizi izleyin.


Yerde kirmizi çizgili karenin içine girip karsinizdaki lambalara "+" isaretini getirerek onlari aktif hale getirin. Bu arada yön hareketlerininin ayarini yapacaksiniz. Ardindan sarj bölmesine geçecek ve elbisenizi sarj ettireceksiniz. Bütün bunlar isinma, esas olay birazdan baslayacak.

Dünyamizdaki asiri popülasyon, kimi insanlari baska gezegenlerde yasamaya itmis. Isik hizinda yolculuk yapmak artik mümkün. Dünyayi yöneten güçler, tüm agirliklarini bir ise vermisler. O da milyonlarca insani, diger günes sistemlerindeki yasanabilir gezegenlere tasimak. Reach gezegeni kolonizasyon isleminde anahtar görevi görmekte. Bu gezegen hem bir askeri merkez, hem de çogu önemli sirketlerin merkezleri burada bulunuyor. Orduya savas ve tasima gemisi yapan fabrikalar, bilimsel arastirma merkezleri de yine bu gezegende bulunuyor.

32 yil önce, Harvest kolonisi ile baglanti kesilmisti. Kontrol için bir ekip gönderildi. Ekibin geri getirdigi gemi yok edilmisti. Sag kalanlarin anlattigina göre, gemilerine durdurulmasi imkansiz yaratiklar saldirmisti. Artik insanlik, en büyük düsmani Covenant'lar ile tanismis oldu. Dinlerine bagli olan bu grup, insanlari kölelestirmek için harekete geçmisti. Tanrilarina ödül olarak da insanlari düsünen Covenant ermisleri, insanlik alemine karsi savas ilan ediyor, bunun sonucunda büyük bir savas basliyor.

Açıklama
:
Halo: Combat Evolved
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2652      Toplam: 2652
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:13:18
Boyutu
:
131 Mb
İşletim Sistemi
:
733MHz CPU, Windows 98/Me/2000/XP, DirectX 9 drivers
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava, tam sürümü 50$
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
kastor
(12.03.2007 20:05:26)

"evet"
çünküü piyasadan kaldırıldıgı için internetten indirelim
uğurcan
(30.11.2006 21:09:40)

"Halo muhteşem ve heycan dolu"
Halo muhteşem ve heycanlı ama cd si kırıldığı için demo indiriyorum

Toplam: 2 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Halo: Combat Evolved indirHalo: Combat Evolved indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin