MEPRO Dahiliye

MEPRO Dahiliye

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Sağlık Sektörü > MEPRO Dahiliye

MEPRO Dahiliye 2.0

MEPRO Dahiliye
Hastalarinizin kimlik, adres ve telefonlarini kaydedebilir, degistirebilir, silebilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz."Muayene" formu ile yakinma, öykü, fizik bulgular,tani, tedavi ve önerilerinizi girebilir ve yeniden düzenleyebilirsiniz.
Muayene formuna entegre "Çizimler" formunu kullanarak her bir muayene için dilediginiz sablon resimler üzerine dilediginiz çizimleri yapip, o muayene için kayit edebilirsiniz.
"Adresler" formundan yararlanarak hastalariniza istediginiz font, renk ve boyutta sevimli kutlama kartlari gönderebilir, seçtiginiz hastalara tek tek zarf ya da etiket bastirabilirsiniz.
"Epikriz" formunu kullanarak hastaniza kolayca epikriz hazirlayabilir, dilerseniz antetli kagidiniza yazdirabilirsiniz.
"Dosya Dökümü" formu ile hastanizin dosya özetini görüntüleyebilir ve yazdirabilirsiniz. Her hastanin kimlik sayfasindan ulasilan "Notlar" formuna o hasta için özel notlarinizi girebilirsiniz.
"Yazismalar" formunda istirahat, ameliyat, konsültasyon için sablon raporlar hazirlayabilir, kaydedebilir, yazdirabilirsiniz. Hazirladiginiz reçeteleri yazicinizdan bastirip hastalariniza verebilirsiniz.
"Tetkikler" formu yardimiyla hastanizdan istediginiz tetkikleri takip edebilir, dilediginiz muayene kaydina tek tusla aktarabilir, tetkik sonuçlarini yazdirabilirsiniz.
"Randevu" formu ile randevularinizi düzenleyebilirsiniz.
Hastalarinizi tek tusa basarak telefonla arayabilirsiniz.
"Hastaliklar" formunda kendi hastalik veri tabaninizi yaratabilir ve bu formu bir "Akil Defteri" gibi kullanabilirsiniz.
"Reçete" formunda kendi Ilaç rehberinizi hazirlayabilir, hazirladiginiz reçetenizi tek bir tusla "Muayene" formuna geçirebilirsiniz.
"Muayene Dökümü" formundan yararlanarak dilediginiz tarihler arasi için ücret dökümü alabilirsiniz.

Açıklama
:
MEPRO Dahiliye
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1552      Toplam: 1552
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:30:42
Boyutu
:
911 Kb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava
Ekran Görüntüsü
:


MEPRO Dahiliye indirMEPRO Dahiliye indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin