Silver Key

Silver Key

Ana Sayfa > Araçlar > CD & DVD & Blu-Ray Araçları > Silver Key

Silver Key 4.9.0.1

Silver Key program, ilk kullanicilarin eger yeterli Ingilizce bilgisine sahipse, hiçbir yardimciya ihtiyaç duymadan sifreleme islemlerini gerçeklestirebilecekleri, resimli bir anlatim paneline sahip.


Herhangi bir sifreleme islemi için sadece ilgili dosyanin üzerinde fareyle sag tiklayip “Create Parcel” komutunu vermek yeterli. Karsimiza gelecek panele istedigimiz bir parolayi yazinca otomatik olarak bulundugumuz konuma, sifreli bir kopyasi olusturuluyor. Daha sonra da programa girdigimiz parola bilgisi verilmedigi müddetçe dosyaya erismek mümkün olmuyor. Yalniz bu arada programin ilk kurulum halinde ana dosyanin silinmesi gibi bir seçenek bulunmuyor. Yani yeni sifreleme olusturdugumuzda gerçek dosya hala ayni sekilde varligini koruyor.
Silver Key Dolayisiyla tam bir koruma için bu dosyanin elle silinmesine ihtiyaç var. Bu noktada programin “Shred” özelligi kullanilabilir. Farenin sag tusuna tiklayarak açilan menüden “Shred” dedigimizde seçili dosya “Geri Dönüsüm Kutusuna” gitmeden güvenli bir sekilde siliniyor.

Programin .exe uzantili sifrelenmis dosyalar olusturabilmesi, sifreli dosyalarin diger bilgisayarlarda da sadece ilgili sifrenin girilmesiyle açilabilmesine imkan taniyor. Bu programla sifrelenmis dosyalar olusturarak güvenli bir sekilde gizli dosya transferi yapilabilir.

Silver Key ile dilerseniz kendi güvenlik anahtarinizi olusturabilir, Crypto Settings panelinden alti farkli sifreleme tekniginden dilediginizi seçebilir, görünüm ayarlariyla oynayabilirsiniz.

Açıklama
:
Silver Key
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3041      Toplam: 3041
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
27.12.2016 08:39:30
Boyutu
:
19,23 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
SÜRE KISITLAMALI
Ekran Görüntüsü
:


Silver Key indirSilver Key indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin