OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

Ana Sayfa > İş & Sektörel > İnsan Kaynakları > OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı 6.9.7

OkulSoft programı, öğrenciyi kayıttan diplomaya kadar takip edebilmeniz için hazırlanmış son derece profesyonel, esnek, hoş görünümlü ve çok kolay kullanılabilen bir ilköğretim öğrenci işleri programıdır.


OkulSoft ile tüm işlerinizi bir kaç tıklamayla halledebilir, dönem sonlarında oluşan o yoğun ve sıkıcı iş temposunu yok edebilirsiniz.

Programın içinde; İLSİS Öğrenci Modülü, T.C.Kimlik No Sorgulama Modülü, Yöneltme Modülü, Diploma basımı, Teşekkür/Takdir belgesi basımı, Onur belgesi, Üstün başarı belgesi, Karne basımı, Ders Not Çizelgeleri, Not Fişleri, Şartlı Nakit Transfer Uygulama Yönetimi, Nakil İşlemleri, Diploma defteri ve Sınıf geçme defteri gibi sayısız özellik mevcut.

Tüm bu özellikler tek program halinde sunulmuş.

Programın kullanımı da oldukça kolay ve anlaşılabilir.

Dönem sonlarında çok hızlı not girişi yapılabilmesi için not disketleri oluşturulabiliyor. Aslında bunlara not dosyası demek daha doğru. Çünkü bu dosyalar Excel formatında oluşturuluyor. Değişik tiplerde olabiliyorlar. Ders Not Dosyası, Davranış Not Dosyası ve Yöneltme Gözlem Formu Not Dosyası olmak üzere üç çeşidi var.

OkulSoft ile belge ve raporlarınızı istediğiniz yazıcıdan basabilirsiniz. (LAZER, DESKJET yada DOTMATRIX hiç fark etmez)

Programın yardım dosyası okunarak kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgi alınabilir.

Açıklama
:
OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 11937      Toplam: 11937
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:16:24
Boyutu
:
24.6 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/2000/XP, 64MB RAM
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
1 Öğretim Yılı
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
Kerim
(15.09.2007 21:21:42)

"Ne okula gelmesi lütfü bey! Adamlar online hizmet veriyorlar."
Lütfü bey, bu adamlar online hizmet veriyorlar. Bu sistem sayesinde kendilerine bayi denilen soygunculara para kaptırmıyoruz. Bunlarda okula gidip saatlerce uğraşmak gibi bir destek yok. tel ya da internetten 3-5 dakikada işi bitiriyorlar. Sizin çalıştığınız o soyguncu firmalar gibi değiller. Artık sizde bu kafayı değiştirin. Okula, ayağınıza kadar adam bekleme huyunu bırakınız. Velilerin yüzlerce milyonunu her yıl programa harcamaktan vazgeçin. Tebrikler OkulSoft. Böylesine kaliteli ve ucuz bir programı bizlere sunduğun için...
Kerim
(15.09.2007 21:25:28)

"Son bir şey daha..."
Arkadaşlar, bu program bağımlılık yapıyor. Sonra uyarmadı demeyin. Okulda elimiz-kolumuz oldu. Her an, her işimizi OkulSoft ile yapıyoruz. Zaten DEMO programı indirip görünce anlayacaksınız.
LÜTFÜ
(25.04.2007 06:51:42)

"asdf"
nerde destekleri mükemel allahaşkına. demo sürümünü kullanmama rağmen .Alacaktım,düşünüyorduk ama e-okul döneminde zahmet edip bir okula gelmediler..Destekleri çok zayıf.
kerim
(19.04.2007 14:37:03)

"çok iyi bir program"
gerçekten harika bir program. okulumuza program ararken karşılaştık ve denedik. MSN üzerinden ve telefon ile çok iyi destekleri var. kendilerine reklamlarını artırmalarını tavsiye ederim. biz, yenidownload.com`dan bulduk ama çoğu okulun bu eşsiz programdan haberi bile yok. demo programı indirip denemenizi şiddetle tavsiye ederim. nasıl olsa denemesi bedeva.
harun
(10.04.2007 22:10:47)

"eğitim-destekleri çok zayıf"
bana çok karışık geldi demo sürümü. destek ekiplerine önem vermeleri lazım çok ukelalar.

Toplam: 7 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı indirOkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin