At YarİŞı Tahmin ve Analiz

At YarİŞı Tahmin ve Analiz

Ana Sayfa > OYUN > Multiplayer Oyunlar > At YarİŞı Tahmin ve Analiz

At YarİŞı Tahmin ve Analiz 3.1

At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı, siz at yarışı severlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak komplike özelliklerle donatılmış, detaylı bir arşiv ve tahmin programıdır.


Programın genel amacı, at yarışları oyunlarında bilgi faktörünün tam anlamıyla kullanılmasını sağlamaktır.

Biz herhangi bir at yarışı oyununda bülten ve diğer kaynaklardan çalışarak bilgi etkenini tam olarak kullanamıyoruz. Bunun bir çok nedeni var, birkaç örnek verecek olursak; koşacak atlar arasında iki atı kıyaslarken atların yapmış olduğu, bundan önceki yarışlarını baz alırız. Fakat bir çok kez 2 atı kıyaslarken bile en basitinden kilo, mesafenin ve pistin farklı olduğu durumlar söz konusu olmaktadır. Yani A atı 56 kilo ile 1200 metre mesafede Çim pistte 1.15.36 süre ile koşmuştur. B atı ise 55 kilo ile 1400 metre mesafede Kum pistte 1.32.48 süre ile koşmuştur. Koşacakları yarışta ise A atı 48 kilo B atı 54 kilo ile, 1600 metre Çim Pistte koşacaklardır. Sizce böyle bir durumda A atımı iyidir yoksa B atımı. Belki kendinize has geliştirmiş olduğunuz formüller doğrultusunda bu tür kıyaslamaları yapabiliyorsunuz, fakat ne kadar sürede ve ne kadar efor harcayarak yapıyorsunuz. Bir altılı oynamak istesek, örneğin ilk ayakta da 10 at koşsa bu 10 atın önceki yarışlarını teker teker hesaplayarak işin içinden çıkmanız gerçektende çok zor olur.

At Yarışı Tahmin ve Analiz Programı, matematik uzmanlarının hazırlamış olduğu, oran orantı formüllerini kullanarak at yarışı oynayanların, bilgi faktörünü tam anlamıyla kullanmalarını sağlamak ve sağlam bir kupon hazırlamak için saatlerce zaman harcamamalarını sağlamaktır.

Programın hızlı bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda, minimum 400Mhz. ışlemci ve 128Mb. Ram bulunması önerilir.

Programı en az (1024 x 768) ekran çözünürlüğünde çalıştırmanız gereklidir.

Açıklama
:
At YarİŞı Tahmin ve Analiz
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 7225      Toplam: 7225
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:17:38
Boyutu
:
15.5 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Güncelleme yetkisi kısıtlı, sisteminizde tutmak isterseniz 20 YTL
Ekran Görüntüsü
:


At YarİŞı Tahmin ve Analiz indirAt YarİŞı Tahmin ve Analiz indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin