KG B2B

KG B2B

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Çeşitli Sektörel Programlar > KG B2B

KG B2B 1.0

KG B2B ile tüm yöneticiler ve ilgili kişiler tanımlanacak yetki dahilinde web üzerinden kullanıcı adı ve şifresi kullanarak sisteme bağlanabilecekler.


Böylece kendileri için özel tasarlanmış ara yüzlere ulaşıp işlerini işyerlerinden yaptıkları gibi browser üzerinden yapabilecekler. Bu da evlerinden veya dışarıda herhangi bir yerden işlerine hükmetmelerini ve ihtiyaç duydukları her türlü veriye ve rapora ulaşmaları sağlayacak. Kg Palaimon veya Kg Shop yazılımı, satıştan KG B2B alt yapısı sayesinde gelen sipariş verileri ile hareket ederek önce mamül depo kontrolü yapar. Eğer ürün yoksa üretim emri otomatik, onay penceresi ile veya manuel olarak oluşur ve yine depoda yeterli hammadde yoksa uyarır.

Satınalma emrinin ve onayın verilmesi ile üretim başlar ve tüm süreç rahatlıkla ekranlardan detayları izlenir. Fason olarak gerçekleştirilen aşamalar, mamül olarak ürün veren fasoncu tedarikçiler varsa sistem üzerinden detayları ile izlenir. Fasoncu ödemeleri ve parça başı üretim yapan personelin hakedişleri de otomatik olarak bordroları ile çıkar.

Üretim programı müşterilerinin onayı ve işletme özelliklerinin uygunluğu durumunda web ile entegre edildiğinde arzu edildiği taktirde mağazalar dahil dışardan herkesin üretimi detayları ile görmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca satınalma, tedarik zinciri gibi işlemler içinde sağlıklı bir yapı oluşmuş olacak, yapı oturduğunda tedarik fonksiyonu da karşı tarafın yazılımı uygunsa direk gerçekleştirilebilecektir.

Açıklama
:
KG B2B
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2537      Toplam: 2537
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:17:49
Boyutu
:
3.40 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava
Ekran Görüntüsü
:


KG B2B indirKG B2B indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin