Pro Tools LE Updater

Pro Tools LE Updater

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Ekran Yakalama > Pro Tools LE Updater

Pro Tools LE Updater 7.1.1cs1

Eğer Pro Tools LE 6.1 yazılımını kullanıyorsanız yeni bir güncelleme sürümü download etmeniz için hazır (Pro Tools LE 6.1.1).


Dahası, eğer Pro Tools donanımlarınızı diğer müzik yazılımları ile kullanabilmek için Core Audio, ASIO veya wave driver kullanıyorsanız bu yazılımlar için geliştirilmiş özel sürücülerimizi yüklemek isteyeceksiniz.

ProTools LE 6.1.1 Tüm Pro Tools LE 6.1 kullanıcılarına tavsiye edilen bu güncelleme Digi001, Digi002/Digi002R sistemlerinde hem audio hemde MIDI kullanımında daha fazla sistem stabilitesi ve daha yüksek performans sağlamaktadır. Pro Tools LE 6.1.1 aynı zamanda Digi002 / Digi002R için core audio desteği ve Windows XP için Windows Media Audio series 9 import ve export desteği gibi bir çok yenilik getirmektedir.

Güncellenmiş Core Audio, ASIO ve wave driver sürücüleri Eğer Core Audio, ASIO ve wave driver kullanan müzik yazılımları kullanıyorsanız bu en yeni sürücüleri mutlaka kullanmak isteyeceksiniz.

Yeni ve geliştirilmiş olan core audio sürücüleri artık Digi 002 ve Digi 002 Rack ünitelerine tam destek vermekle kalmayıp yeni "opt-in" metodu sayesinde bilinen uyumsuz programların çalışmasını engelleyerek sistem satibilesini arttırmaktadır. Bu yeni Core Audio sürücüleri OS-X tabanlı TDM sistemleri ile de kullanılabilir.

Bu yeni sürümde Mac OS X core audio sürücüleri ve Windows XP ASIO/Wave sürücüleri, Pro Tools LE yazılımını kurmaya gerek göstermeksizin kullanılabilmektedir. Kullanıcılar uyumlu yazılımlardan istediklerini seçip tek başına veya Pro Tools LE ile birlikte kullanabilirler.

Açıklama
:
Pro Tools LE Updater
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 5186      Toplam: 5186
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:18:45
Boyutu
:
3.14 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
orhan
(12.11.2012 20:01:16 )

"güzel"
güzel

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Pro Tools LE Updater indirPro Tools LE Updater indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin