Microangelo Toolset

Microangelo Toolset

Ana Sayfa > Bilgisayarını Kişiselleştir > Simge ve İkon Araçları > Microangelo Toolset

Microangelo Toolset 6.10.0070

Microangelo Toolset statik simge ve imleçler için gelişmiş bir resim düzenleyicisidir. Birçok editör bu programın zengin ve kullanışlı araç kutusunu kullanmaktan zevk alacaktır.


Kompleks seçimler, çoklu-renklendirilmiş kaplamalar, yarı-transparan katmanlar ve serbest döndürme gibi bir çok özelliği yardımcınız olacaktır.

Isterseniz programin kurulumundan ise baslayalim. Programi indirme islemi bittiginde kurulum islemini baslatmaniz için hiçbir engeliniz kalmadi. Kurulum dosyasina çift tikladiginizda karsiniza tüm "Windows uygulamalarini kapatmaniz önemle önerilir" gibi bir mesaj çikiyor. Bunu dikkate almaniz yarariniza olacaktir.

Bu uyariyi "Evet" butonuna tiklayarak geçebilirsiniz. Karsiniza çikan ilk iki adimi "Next" butonuna tiklayarak geçiniz. Bu asamada programi diskimizde nereye kurmak istedigimizi soran bir menu geldi. Varsayilan yol hemen hemen her programda oldugu gibi Program Files'dir. Bundan sonraki iki adimida "Next" ile geçelim. Ve programin koplayama islemine geçmesini ve % 100 olmasini bekleyelim. Kopyalama bittikten sonra programı Baslat-Programlar- Microangelo altinda bulabilirsiz. Program birden fazla araçtan olusuyor.

Açıklama
:
Microangelo Toolset
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1557      Toplam: 1557
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
27.09.2009 17:42:30
Boyutu
:
11.1 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
21 gün denemesi bedava, sisteminizde tutmak isterseniz 40$
Ekran Görüntüsü
:


Microangelo Toolset indirMicroangelo Toolset indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin