Delphi Türk KodBank

Delphi Türk KodBank

Ana Sayfa > Yazılım & Web Geliştiriciler > Kütüphane & DLL Dosyaları > Delphi Türk KodBank

Delphi Türk KodBank 2.2

Delphi Türk'e otomatik olarak baglanarak kod örneklerinin internetten alinmasi. - KodBank uygulamasi ile otomatik olarak Delphi Türk'e baglanilarak kod örneklerinin paylasilmasi.


- KodBank verilerinin Microsoft © Word uygulamasina, HTML yapisindaki dosyaya aktarimi. - KodBank verilerinin yazicidan dökümünün alinabilmesi, ön izleme yapilabilmesi. - Kategorisel gösterim. - Proxy destegi. - Delphi Türk'e eklenen kategorilerin otomatik olarak algilanmasi. - Kod örneginin sahibi, kategorisi, eklenme tarihi bilgilerinin lokal olarak saklanmasi. - Pascal dil yapisina uygun olarak rezerve kelimeler, numerik ve alfa-numerik degerler ve belirleyicilerin farkli renklerde gözükmesi. - Gelismis ve hizlandirilmis arama mekanizmasi. - Editör yazi tip ve arka plan renginin özellestirilebilmesi - Verilerin CDS yapisinda BDE gerektirmeden güvenli olarak saklanmasi. - Yenilenmis kullanici ara yüzü, Windows XP destegi. - Önceki sürümlerde bulunan hatalarin giderilmesi.

Açıklama
:
Delphi Türk KodBank
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3571      Toplam: 3571
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:31:19
Boyutu
:
2.19 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Program için yapılan son görüşler
oguz
(24.03.2005 16:39:11)

"yardım"
selam kafama takılan bir sorun var ve çözemedim... bir formda memo1'e hdd seri nosu çıkarıyorum ama bu seri nosunu edit1'de yaılan ile karşılaştıramıyorum yani sizin anlıycanız bir tür şifre olayı nasıl yapacağım hakkında yardım ederseniz sevinirim... oguzkoca80@yahoo.com

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Delphi Türk KodBank indirDelphi Türk KodBank indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin