Volsoft Web Filtre

Volsoft Web Filtre

Ana Sayfa > Internet > Uzaktan Erişim > Volsoft Web Filtre

Volsoft Web Filtre 1.0.8

Çocuklarımızın güvenlice internette gezmesi için Web Filtre v1.0 mutlaka bilgisayarlarınızda yüklü olmalı.


Biliyorsunuz internet hem bilgi hemde zararlı içerik açısından çok geniş çocuklarımızı bunlardan korumak için artık bilgisayarımızda bir program şart ÜCRETSıZ olan yazılımız aileler için düşünülmüş tamamen TÜRKÇE olarak hazırlanmıştır.

Programımızın en büyük özelliklerinden birisi de PAYLAŞIMLI olması sizin bir kişinin ekledi adres kontrol edildikten sonra bizim tarafımızdan onaylanırsa programı kullanan herkes programı güncelleye bastığında veya programı açıp kapattığında tüm yeni adresler otomatik olarak eklenecektir. Bu sayede yasak site, izinli site, yasak kelime ve izinli kelimeler hergün daha da gelişecek ve programın daha da kararlı olarak sitelere izin vermesi veya yasaklanması sağlanacaktır.

Not: Girdiğiniz siteleri paylaşmak istemiyorsanız Web Filtreye bildir seçeneğinin işaretini kaldırmanız yeterlidir. Otomatik güncelleme ile yeni adresleri almasını istemiyorsanız ayarlardan otomatik güncelle işaretini de kaldırın.

Programın Çalışma Mantığı

Programımız ilk kurulduğunda ayarları değiştirilmezse sadece adres ve başlığa göre tarama yapar istenirse kullanıcı ayarlarında seviye 3`e getirilerek içerik tarama da aktif yapılabilir. Kelime bazlı taramada program öncelikle site başlığı - site içeriğinde veya ikisinde de (ayarlardan seçilen ayara göre) yasak kelimeyi tarar bu tarama işlemi tam kelimedir yani yasak kelime seks ise seksoloji kelimesi içinde bulunan seksoloji kelimesini yasak olarak kabul etmez bir kelimeyi yasak olarak kabul edebilmesi için seks bilgisi gibi olması lazım yani başında ve sonunda nokta, boşluk noktalı virgül, vs... gibi karakterlerin bulunması veya hiçbir karakterin bulunmaması gerekir. Yasaklı kelime bulununca program izinli kelimeleri yine aynı mantıkla tarar ve izinli ise yasak olan kelimeyi göz ardı eder. Program kelime taramasını bitirdikten sonra izinli sitelerde arama yapar son olarak yasak sitelerde arama yapar ve siteyi gösterip göstermeyeceğine karar verir.

Açıklama
:
Volsoft Web Filtre
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 142984      Toplam: 142984
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:32:41
Boyutu
:
1.56 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
(2.11.2011 21:23:39 )

"işe yaramıyor"
Filtre hiç bir işe yamaıyor.
mehmet ali hazar
(19.04.2011 00:34:25 )

"yasak prog.hk."
programınız google de etkili çalışıyor yalnız chorome.mozilla da hiç bir etkisi yok sebebi nedir
sihan
(7.02.2011 17:34:04 )

"ilk başta hoşlandım"
şu an hangi şifreleri girsem kaldıramıyorum nasıl bi süreliğine kapatıp işim bitince etkinleştirebilirim ya yardımcı oln.şifrede olmuyo giriyom olmuyo
duygu
(28.12.2010 21:21:29 )

"şifre olmuyor"
ya ben bunun şifresini giryom ama kalkmıyor ne yapabilirim
(20.10.2010 18:24:38 )

""

Toplam: 137 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Volsoft Web Filtre indirVolsoft Web Filtre indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin