ReminderFox Firefox Hatırlatıcı

Firefox Hatırlatıcı

Ana Sayfa > Internet > Internet Tarayıcıları > ReminderFox

ReminderFox 2.1.5.2

ReminderFox Bu eklenti sayesinde hatırlamak istediğiniz veya yapılması önemli olan herşeyi tarayıcınızda gösterilmesini sağlayabilirsiniz.


Öntanımlı olarak 15 gün içinde olacak herşey gösteriliyor. Fakat bu süre ayarlanabiliyor. Önemli doğum günleri, önemli terminler artık kolayca Firefox üzerinden takip edilebiliyor. Eklentiyi kurduktan sonra, tarayıcınızın sağ alt köşesinde bir ip düğümü görürsünüz. Fare ile üstüne sağ tıklayıp gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Eklenti Firefox, Thunderbird ve Mozilla ile uyumludur.
XPI uzantılı eklentilerin kurulumu:

XPI uzantılı dosyalar 2 farklı yolla kurulabilir.

Çevrim içi kurulum

Burada eklenti doğrudan sayfadan kurulur. Yapmanız gereken tek şey eklenti kurma bağlantısına tıklayıp açılacak penceredeki Kur düğmesine basmaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta kurulumun gerçekleşeceği konuma gerekli izni vermiş olmanızdır. Bu izni Araçlar > Seçenekler > İçerik bölümündeki yazılım kurulumuna ilişkin ayarlardan verebilirsiniz. Aksi takdirde kurulum gerçekleşmez.

Çevrim dışı kurulum

Aslında en kolay ve karmaşık olmayan yöntemdir. Eklenti indirme bağlantısına sağ tıklanarak XPI dosyası bilgisayara kaydedilir. İstediğiniz eklentiyi ilgili siteden alarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. JAR uzantılı dosyalar da buna benzer bir yolla kurulabilir. Diyelim ki herhangi bir XPI dosyasını bilgisayarınıza kaydettiniz. Aşağıdaki yöntemlerle kurulumu gerçekleştirebilirsiniz:

Firefox ve Mozilla altında kurulum:

Dosya > Aç
yolunu takip edin.

Açılan menüden bilgisayarınıza indirdiğiniz XPI dosyasını seçin.

Tamam düğmesine basarak devam edin.

Kurulum sonunda hata uyarısı almazsanız kurulum başarıyla tamamlanmış demektir.

Her eklenti kurulumundan sonra eklentinin etkin olabilmesi için kullandığınız programı (Mozilla, Firefox, Thunderbird) yeniden başlatmanız gerekmektedir. Yeniden başlatmadan önce programa ait tüm pencereleri kapatmayı da unutmayın.

Açıklama
:
Firefox Hatırlatıcı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 4199      Toplam: 4199
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
9.01.2015 23:01:09
Boyutu
:
737 KB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


ReminderFox indirReminderFox indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin