ADSL Kota

ADSL Kota

Ana Sayfa > Internet > Genel Internet Programları > ADSL Kota

ADSL Kota 2.1 Pro

ADSL Kota ADSL kullanıcılarının kullandıkları download ve upload miktarlarını Türk Telekom'un kota sayfasını baz alarak kullanıcılarına bildiren, limitli ADSL kullanıcılarının kota aşımına mağruz kalmalarına karşı önceden otomatik olarak uyaran bir yazılımdır.

Türk Telekom'un güvenlik kodu uygulaması ile uyumlu hale getirilen programın 2.1 sürümünde eski sürümlerdeki özellikler de daha kararlı çalışır hale getirildi.

Programın dört adet temel özelliği bulunmaktadır.

1.


Türk Telekom Verileri

Uygulamanın sol tarafındaki Türk Telekom logosu bulunan iki adet panelde, bilgisayarınızdaki tüm ölçümlerden bağımsız olarak limitli ADSL abonelerinin faturalarına yansıyan Türk Telekom'dan alınan veriler gösterilir. Bu panellerde bulunduğunuz ay içinde yaptığınız download miktarı yüzdesel olarak gösterilmektedir.

2. Anlık Trafik Ölçümü


Uygulamanın diğer tüm kısımları Türk Telekom'dan bağımsız çalışır. Bu bölümdeki veriler, sizin belirleyeceğiniz aygıt üzerinde ölçümler yapar ve bunları grafiksel biçimde anlık olarak gösterir. Ölçümü başlattığınız andan itibaren toplam download / upload miktarı ve geçen süre panellerde görülebilir.

3. Veri İzleme (Packet Sniffing)


Yazılımın "Veri izleme" adı verilen bölümü ile bilgisayarınıza giden gelen veri paketleri; alındığı tarih, kaynak IP, hedef IP, protokol ve paket içeriği bilgileriyle anlık olarak gösterilir. Veri trafiği geçmişini HTML ve CSV biçimlerinde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

4. Dahili Yazılım Güncelleme


Türkiye'de çok az sayıda yazılımda bulunan bu özellik sayesinde, programın kurulumunu bir defa indirirsiniz. Program belirli aralıklarda yazılım güncellemesi olup olmadığını kontrol eder ve tek tıklama ile kendini günceller. Bu sayede sürekli gelişen, yeni özellikler eklenen bir programa sahip olursunuz.

Açıklama
:
ADSL Kota
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 22289      Toplam: 22289
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:33:26
Boyutu
:
1.23 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
10 gün denemesi bedava. Sınırsız kullanym için 10 YTL ödenmesi gerekli.
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
senem
(31.07.2007 00:52:01)

"geri dönüşüm"
ücretini ödeyeli 1 hafta olmuştuki net genel arıza yapmış kota programında hata ibaresi olduğundan hatayı kaldırayım diye programı sildim.şimdi de geri yükleyip çalıştıramıyorum
aykut
(2.03.2007 22:52:28)

"bağlanıyor yazıyor ama nerde"
selam arkadaşlar ben şimdi adsl kota 2.1 pro yu indirdim bütün bilgilerimi girdim o sol üst köşede % delik dilimle gösterilen yerde hep bağlanıyor yazıyor ama bir türlü bağlanamıyor acaba bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar please:D
bero
(2.02.2007 22:45:44)

"bence harika"
daha yeni şeyler olsa güzel olur amam bunlada idare ederiz
hıh ben geldim
(5.01.2007 20:08:28)

"süleyman demirrrrrrr"
hangi program yapıyo ttnet ten bi sifre sorgulaması mı ne cıktı ya baskalrı yapmıyo bunlarda 10 gunluk solede ucretsiz yapanı bizde bilelim
karaşık'lı halat ailesi
(16.10.2006 00:26:33)

"kota"
gerçekten iyi bir şey ama yavaş

Toplam: 7 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


ADSL Kota indirADSL Kota indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin