ME Windows'un Efendisi

ME Windows'un Efendisi

Ana Sayfa > Araçlar > İşletim Sistemleri > ME Windows'un Efendisi

ME Windows'un Efendisi 1.79

Windows XP kullanıcıların bilgisayar başında geçirdikleri sürenin neredeyse yarısını XP'nin sisteme yerleştirilmiş, ne zaman nerede sorun çıkaracağı bilinmeyen özelliklerini ayarlamak alır.


Gereksiz özellikler, casusluk yapan Windows, habire güncelleme istekleri, MSN ile XP'nin entegrasyonu, cicili bicili arabirim altında çalınan performans, verilen güvenlik açıkları, sisteme her yerden müdahaleye izin veren çatallı bir yapı ....liste uzayıp gider.

Evet Windows XP vazgeçilmez bir işletim sistemi ve gerçekten bir devrim. Yoksa altın kadehte sunulmuş bir zehir mi ? Her ne olursa olsun hayatınıza ait izler bıraktığınız şeye hakim olmalısınız. Yapacakları ancak sizin verdiğiniz emirler olmalı. Bu noktada XP'nin Efendisi modüler yapısı ve konfordan güvenlik ayarlarına değin geniş yelpazede sunduğu yüzden fazla ayarı ile dizginleri elinize veriyor. İster ev kullanıcısı, ister sistem yöneticisi, ister güvenlik uzmanı olun mutlaka size göre bir şeyler bulacaksınız.

Açıklama
:
ME Windows'un Efendisi
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3234      Toplam: 3234
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:33:27
Boyutu
:
4.14 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 98/ME/2000/XP
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
falco
(26.04.2009 14:17:55 )

"Yaptığınız ayarları geri almak mümkün olmuyor"
devon
(16.04.2007 09:33:44)

"tek cümlelik özet tek kelimeyle süper"
walla aktif bir bilgisayar ve internet forum kullanıcısı olarak gördüğüm en süper xp programı en etkilisi, ve resmen adı gibi windows a hükmediyor . herkese tavsiye ederim ama hoşnut olmayacakları seçenekleri seçmeleri durumunda değiştirmesini tekrar yapıyormu bilmiyorum iyi seçerek yapsınlar istedikleri şeyi.. bu kadar.

Toplam: 2 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


ME Windows'un Efendisi indirME Windows'un Efendisi indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin