EssentialPIM Pro

EssentialPIM Pro

Ana Sayfa > Bilim ve Eğitim > Astronomi > EssentialPIM Pro

EssentialPIM Pro 7.51EssentialPIM Pro Görsel bir kişisel bilgi ve randevu yöneticisi olan bu yazılım ücretsiz EssentialPIM Pro ek özelliklere sahip ücretli versiyonu.


Bu program ile günlük, haftalık, aylık veya yıllık planlarınızı organize edebilir, notlar alabilirsiniz. Yazılımın içerisinde bulunan adres defteri modülü sayesinde arkadaşlarınızın kişisel ve irtibat bilgilerini saklayabilirsiniz.

Yazılım aynı zamanda istediğiniz kişiye e-posta göndermenize ve kişilerin resimlerini adres defterine eklemenize de yarıyor. Randevuları organize edebilir, alarm ile uyarmasını sağlayabilir, sürükle-bırak desteği ile RTF dahil tüm metin dosyalarını yazılım üzerine taşıyabilir, yaptığınız tüm işlemleri not veya ajanda olarak belge (rtf, csv, txt veya html) halinde saklayabilirsiniz. Outlook, Outlook Express programlarından ya da .csv dosyasından programa kişi aktarımı yapabilirsiniz.

Genel Özellikler
-Tüm veri AES 128 bit şifrelemeyle korunuyor. -Gelişmiş import/export özelliği sayesinde aktarım yabapilme. -Randevuları farklı renklerle gösterme. -Çoklu dil desteği. Kurulumun sonunda dil olarak Türkçe'yi seçerek programı Türkçe olarak açıp kullanabilirsiniz. -Yapılacaklar listesinde arama yapabilme. -Randevulara ses dosyası olarak (.wav) alarm ekleyebilme. -Kategorilere ayırarak notlar alabilme. -İstenilen sayfanın çıktısı alınabiliyor. -Kişiler listesi sayesinde bağlantıları yönetme.

EssentialPIM programından farkları
-Veritabanına birden çok kullanıcının girebilmesi.
-Dosya ekleyebilme. -Gelişmiş yedekleme. -Herhangi bir veriyi e-posta ile gönderebilme. -Olaylar ve yapılacak işleri kategorilere ayırabilme. -Hiyerarşik yapılacaklar listesi.
-Kişileri limitsiz gruba ayırma.

Bu sürümdeki yenilikler
-iCal aktarımı için Unicode desteği eklendi.
-iCal dosyaları aktarımında DTSTAMP etiketi eklendi.
-Kişi grupları geliştirildi. -Programın EPIM Online ile senkronizasyonu geliştirildi. -Bilinen hatalar giderildi.

Not: Programın 30 günlük deneme sürümü. 30 gün kullanılabiliyor, daha sonra da kullanmak için 39.95 dolar ödeyip programı satın almak gerekiyor.

Açıklama
:
EssentialPIM Pro
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 4612      Toplam: 4612
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
6.06.2017 09:57:09
Boyutu
:
18,50 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/2000/2003/XP/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
SÜRE KISITLAMALI
Ekran Görüntüsü
:


EssentialPIM Pro indirEssentialPIM Pro indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin