Optic Adviser XE

Optic Adviser XE

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Satış & Pazarlama > Optic Adviser XE

Optic Adviser XE 5.5.0.1

Optic Adviser XE v5.5.0.1, Windows'un tüm sürümlerinde sorunsuz olarak çalışan, sürekli kendini güncelleyen, toplam kalite yaklaşımından taviz vermeyen, görsel tasarımı, kullanımdaki kolaylığı, hızı ve performansı ile Türkiye'de satılan ve kullanılan optik programları içinde liderliğini sürdüren bir optik otomasyon sistemi'dir.
Optik sektöründe hep ilklere imza atan bu optik programı, 1990'lı yılların başında optik sektöründe ilk defa kullanılmaya başlanmış ve yine Windows ortamında hazırlanan ve kullanılan ilk optik programı olmuştur. Optik programı, bir optikçinin günlük rutin büro işleri düşünülerek hazırlanmış ve programa aşağıda belirtilen modüller dahil edilmiştir:

- Müşteri Modülü
- Kurum Modülü
- Reçete Modülü
- Stok-Fatura Modülü
- Kasa Modülü
- Çek Modülü
- Senet Modülü
- Banka Modülü
- Personel Modülü

Programda bu sürüm ile özellikle reçete ve stok işlemlerinde önemli güncellemeler yapıldı ve sektörün beklentileri doğrultusunda program güncelleştirildi.

NOT: Program internetten indirilip daha sonra Kur programı ile bilgisayara yüklendikten sonra DEMO olarak çalışacaktır. DEMO olarak çalışan program bazı sınırlamalar nedeniyle sağlıklı sonuçlar vermeyecektir. Bu nedenle, program hakkında detaylı bilgi almak veya programı satın almak için programcıyla görüşmeniz önerilir.

Açıklama
:
Optic Adviser XE
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1201      Toplam: 1201
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:36:06
Boyutu
:
3.97 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Demo Kullanımı 1 Ay ve En fazla 5 Kayıt. Tam sürümü 350$
Ekran Görüntüsü
:


Optic Adviser XE indirOptic Adviser XE indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin