Easy Install

Easy Install

Ana Sayfa > Yazılım & Web Geliştiriciler > Kurulum Oluşturucular > Easy Install

Easy Install 7.5

Easy Install ile büyük yer tutan programlarınızı yada arşiv-belge niteliği taşıyan klasörleri bir software programının kurulumuna benzer bir arayüzle donatarak disketlere bölebilirsiniz.


Tekrar kurmak istediğinizde yapmanız gereken ilk disketi sürücüsüne takmak ve üzerine tıklamak.

Bu aşamadan sonra ekranda beliren komutlar doğrultusunda bir kaç işlem yapacaksınız. Örneğin hangi klasörde yeniden oluşturacağınız sorulduğunda istediğiniz bir ismi yazabilirsiniz. Easy Install'un en önemli farkı arşivinizi de birer program haline getiriyor oluşu.Ayrılıp bölünerek ayrı ayrı disketlere kopyalanması zor olan binlerce fotoğrafınız var diyelim. Easy Install gösterilen klasörü bütün alt klasörleri ile birlikte kolayca disketlere kopyalıyor, herhangi bir belgeyi iki kere kopyalama yanlışlığına düşmeden.

Ben yüklenmesi kolay olan ve fazla yer tutmayan her iki programı da çekmenizi öneririm. Easy Install Windows3.1 ve 95 üzerinde de mükemmel çalışan iyi bir yardımcı.Yani bunu Windows95 te de yalnızca üzerine bir tıklama ile çalıştırabilirsiniz. Hatta dosyaları disketlere bölerken "author" başlığına kendi isminizi de yazabilirsinz.Böylece yeniden yüklemek istediğinizde programı hazırlayan bölümünde kendi adınızı göreceksiniz.

Açıklama
:
Easy Install
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2023      Toplam: 2023
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:27:46
Boyutu
:
275 Kb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/NT/2000/Me/XP
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava
Ekran Görüntüsü
:


Easy Install indirEasy Install indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin