ELRON PROTÜPSU

ELRON PROTÜPSU

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Çeşitli Sektörel Programlar > ELRON PROTÜPSU

ELRON PROTÜPSU 6.3

Sektörel bazda bir program olan Elron ProTüp-Su, bir tüp veya su bayisinin ya da bu tarz abone takibi ile çalışan tüm işletmelerin her türlü ihtiyacı ve müşterilerinin memnuniyeti birinci plana alınarak hazırlanmıştır.


Pek çok satıcı firmanın bayilerine satın alma desteği sağladığı Elron ProTüp-Su programlarına ait özellikler aşağıdadır;

Aboneye kod numarası, adı, soyadı, telefon numarası, mahalle ve ek bilgi başlığı ile ulaşabilirsiniz. * Kelime hatırlatma özelliği sayesinde, bir kez kaydettiğiniz isim, soyadı, mahalle, sokak, cadde vb. bilgileri her defasında yeniden girmenize gerek yoktur. * Arayan Numarayı Gösterme özelliği "Clip" ile her aboneyi ayrı ayrı tanır. Böylelikle henüz telefon çalarken arayan aboneye ait tüm bilgilere ulaşılmasını sağlar. * Satışlarınızı ister doğrudan, isterseniz sipariş takibi ile gerçekleştirebilirsiniz. * Sipariş ve tarih hatırlatma özelliği ile hiçbir siparişi unutmazsınız. * Hızlı satış özelliği ile en çok sattığınız ürünlerin tek tuşla satışını gerçekleştirebilirsiniz. * İsterseniz, her satış sonrası abone adres ve sipariş bilgilerinin çıktısını alabilirsiniz. * Nakit, kredi kartı ya da veresiye satış yapabilir bunlarla ilgili raporları abone bazında izleyebilirsiniz. * Ürün satış ekranında satış gerçekleştirilen abonenin varsa bakiye miktarını da görürsünüz.

Elron ProTüp-Su, isteğe bağlı olarak fiyatlardaki değişiklikleri veresiye borcuna yansıtabilir. Böylelikle bir ürünün fiyatına gelen zam, o üründen dolayı veresiye borcu olan abonelerin borcunu artırır. Bu artış, abonenin ödemediği borcu üzerinden hesaplanır. Yani abone borcunun yarısını ödedi ise zammın da yarısından etkilenir. Aynı şekilde ürün fiyatında bir azalma olursa abonenin veresiye borcu da azalır. Böylelikle, eksiksiz ve yanlışsız bir veresiye takibatı yapılmış olur.

Demo Program Bilgileri
Kullanıcı Adı : admin
Şifre : 1

Açıklama
:
ELRON PROTÜPSU
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3627      Toplam: 3627
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:37:19
Boyutu
:
14.4 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/NT/2000/XP, 256 MB RAM
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Kayıt Kısıtlamalı. Tam sürümü 500 YTL


ELRON PROTÜPSU indirELRON PROTÜPSU indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin