CBH Hızlı Ofis Araçları

CBH Hızlı Ofis Araçları

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Proje Yönetimi > CBH Hızlı Ofis Araçları

CBH Hızlı Ofis Araçları 3.1864

Bu yazılım genel olarak; ofis gereksinimleri için tasarlanmış, işlerinizi hızlandırma amacı ile yapılandırılmış bir bilgisayar programıdır.


Program içinde; çek ve vade hesabı yapabileceğiniz takvimli bir hesaplayıcı, KDV/komisyon hesabı net ve brüt tutarları görebileceğiniz hızlı hesaplama aracı, anlık döviz kurları, son dakika haberleri, gelişmiş fonksiyonlu bilimsel hesap makinesi, illerimize ait anlık meteoroloji verileri, önümüzdeki 5 güne ait meteoroloji verileri, İngilizce/Türkçe tercüme sözlüğü ve 11 dilde 36 tip metin çevirisi yapabilen güçlü bir yorumlayıcı bulunmaktadır.

ADSL kotalı kullanıcıların mağdur olmaması için; program yalnızca girişte veri güncellemesi yapmaktadır. Daha sonra gereksinim duyulan veriler; kullanıcının isteği doğrultusunda ilgili sunuculardan talep edilmektedir. Örneğin; metin çevirisi yahut Sözlük bölümü gibi...

Yazılım 16 yıllık bir deneyim ve 2 aylık bir çalışma ürünüdür. Sürekli olarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir. Eğer bu yazılımdan memnun kaldıysanız lisanslamanızı rica ederiz. Yazılım; lisanslanmadan da tüm işlevleri ile çalışabilmektedir. Programcı hakkına saygı duyulmak kaydı ile çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İkinci şahıs veya firmalar tarafından kesinlikle satılamaz. Yazılımcıya ve ücretsiz yazılım geliştirme sürecine katkıda bulunmak isterseniz; yazılım içindeki 'Hakkında' butonuna basarak bilgi alabilirsiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri
 • Çek Vade Hesabı
  İş adamlarının, muhasebe ve müşavirlerin çek tarihleri ile ilgili olarak karşılaştığı bir sorun, çek tarihlerinin vade hesabı yapılırken takvim zorunluluğudur. Bu program; bu zorunluluğu ortadan kaldırarak gün hesabına göre, çeklerin denk geldiği günleri anında hesaplar, takvim üzerinde gösterir, hafta sonlarına denk gelen günleri kolayca tespit edebilir, çek vadelerinizi buna göre ayarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

 • KDV Komisyon
  Özellikle telefon başında fiyat verenlerin en büyük sıkıntılarından biri sürekli olarak döviz kuru alarak, hesap makinesi ile KDV komisyon ve brüt/net fiyat verme zorluğudur. Bu bölüm sayesinde; bu işlemleriniz YTL, USD ve EURO bazında hızlı bir biçimde gerçekleştirebilecek ve telefon başında iki üç saniye içinde kâr ve KDV'yi ayrı ayrı görerek hızlı bir biçimde fiyat verebileceksiniz. Vereceğiniz fiyatlar çevrimiçi döviz kurları üzerinden hesaplandığı için ayrıca döviz bilgilerine ulaşmak zorunda kalmayacaksınız. Her şey tam otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Farklı ürünler için farklı KDV ve komisyon hesabı yapmanız gerekiyor ise ürünlere ait KDV ve komisyon oranlarını basitçe değiştirerek ilgili fiyatları yine aynı pratiklikle görebilirsiniz. USD ve EURO cinsinde işlem yapabilirsiniz. Kendi USD ve EURO kurunuzu tanımlayarak, kendi kurunuz üzerinden fiyat verebilir ve hesap yaptırabilirsiniz.

 • Anlık Döviz Kurları
  T.C. Merkez Bankası döviz kurları anlık olarak gösterilir. Bu sayede döviz bürolarına telefon etmek zorunda kalmazsınız. Yazılım içindeki KDV komisyon bölümü, bu bölüm ile entegre olarak çalışmaktadır.

 • Hesap Makinesi
  Program içinde entegre çok fonksiyonlu bilimsel hesap makinesi bulunmaktadır. Windows sisteminde bulunan standart hesap makinesinden farklı olarak birçok bilimsel fonksiyon barındırmaktadır. Hesap makinesinin gelişimi devam etmekte ve finansal işlevsellik katılmaktadır.

 • Son Dakika Haberleri
  Bu bölüm, son dakika haberleri anlık olarak sizlere sunar. Böylece hem yazılımınızı kullanıp, hem de günün sıcak gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz. Haber başlıklarına tıklandığında, haberin detayı ve fotoğrafını da görüntüleyebilirsiniz. Artık; üç farklı gazetenin haberleri görüntülenebilmektedir. Daha önceki sürümlerde yalnızca 1 siteden haber alınıyordu.

 • Meteoroloji Bölümü
  Bu bölümde büyük illerimize ait günlük, en yüksek ve en düşük sıcaklıkları alabilir, yurdumuzda havanın bugün nasıl olacağını harita üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca 5 günlük hava raporunu; harita üzerinde takip edebilirsiniz. Bu bölümdeki bilgiler; T.C. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden anlık olarak elde edilmelidir.

 • Sözlük
  Sözlük kısmı Türkçe/İngilizce çeviri bölümü ve metin yorumlama bölümü olmak üzere iki bölümden oluşur. Türkçe/İngilizce bölümünde; İngilizce veya Türkçe olarak girdiğiniz kelimenin anlamını alırsınız. Tipik sözlüktür. Bu sözlük cemhaner.com altyapısını kullanır. Metin Çevirisi ise (TM) SYSTRAN teknolojisi kullanır ve 11 dilde profesyonel metin çevirisi yapar. Bu bölümün Türkçe desteği bulunamamaktadır. İngilizce'den diğer dillere ve diğer dillerden İngilizce'ye metin çevirisi hizmete sunulmaktadır.

 • 118 Rehber Modülü
  Yazdığınız telefon numarasının kime ait olduğunu veya isim, soyisim, semt yazarak; aranan kişinin telefon numarası ve adresini çevrimiçi öğrenebilirsiniz. (Not: Telefonlarının rehbere geçmesini istemeyen aboneler bulunamamaktadır.)

  Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
 • Birtakım hatalar giderildi.
 • Telefondan adres bulma, isimden telefon ve adres bulma (118) modülü eklendi.
 • Sözlük geliştirildi.
 • Meteoroloji bölümü butona bağlandı.
 • KDV komisyon bölümünde kendi kurunuzu kullanabilme imkanı verildi.
 • KDV komisyon bölümünde USD ve EURO ile de işlem yapma olanağı sağlandı.
 • Haber bölümüne çevrimiçi; HaberTürk ve InternetHaber son dakika haberleri eklendi.

 • Açıklama
  :
  CBH Hızlı Ofis Araçları
  İndirilme Sayısı
  :
  Bu Ay: 3197      Toplam: 3197
  Üretici
  :
  Dili
  :
  Türkçe
  Eklenme Tarihi
  :
  22.03.2009 01:37:29
  Boyutu
  :
  3.91 Mb
  İşletim Sistemi
  :
  Windows 95/98/Me/NT/XP
  Lisans
  :
  Freeware
  Kısıtlamalar
  :
  Sınırsız
  Ekran Görüntüsü
  :
  Program için yapılan son görüşler
  salih terzi
  (6.01.2008 04:10:04)

  "evet gerçekten güzel bir program"
  gerçekten gü
  rn3xhackteam
  (28.11.2007 23:56:17)

  "çok kullanışlı bir program"
  ben evdede kullanıyorum haber bölümü işime yarıyor.
  turk1982
  (25.09.2007 18:11:20)

  "güzel program"
  deneyin
  Murat Kılınç
  (10.08.2007 21:23:08)

  "Gerçekten çok iyi bir programmış"
  bu programı sitenizden indirdim ve çok memnun kaldım. Özellikle sözlük ve çeviri bölümü benim işime epey yarayacak. Birçok şeyin bir arada olması kullanılabilirliğini arttırıyor. Sattığım bilgisayarlarada yüklemeyi düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
  sevtap
  (30.07.2007 15:42:50)

  "güzel ama"
  bende çek bölümüne girildiğinde program kapanıyor? acaba bilgisayarımdamı problem var. ama çok güzel bir program

  Toplam: 10 Görüş
  >> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
  >> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız
  Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin