SyncBack

SyncBack

Ana Sayfa > Araçlar > Gerekli Bileşenler > SyncBack

SyncBack 7.3.3.3

SyncBack sitemizde de bulunan SyncBackSE programının daha düşük özellikli ücretsiz sürümüdür.


Windows için kullanımı çok rahat bir yedekleme ve eşitleme (syncronization) programı yer almakta. Bilgisayarlar pek de güvenilir aletler olmadıkları için yaptığınız işleri sık sık yedeklemekte fayda var ve bugünün ağ ve Internet’le sıkı fıkı bilgilsayarları için yedekleme eskiden olduğundan daha kolay.
SyncBack Bu program yardımıyla diskinizdeki klasörlerin ağ üzerindeki başka bir bilgisayara, mesela bilgisayarı 10 dakika boş bıraktığınızda kopyalanmasını sağlayabilirsiniz. Yaptığınız download’ları silmemek yolunu seçiyorsanız, her gece bilgisayarınızın açılıp dosyaları saklanması daha kolay bir başka bilgisayara göndermesini sağlayabilirsiniz. Bunu diskinde yeterli yer olmayan dizüstünden dosyaları masaüstüne aktarmakta kullanabilirsiniz.

Bir de eşitleme kolaylığı var. Birden fazla bilgisayarda aynı dosyalarla çalışmak durumundaysanız, dosyaların her tarafta en yeni halleriyle bulunmasını, birinde yaptığınız değişikliğin diğerlerine de kopyalanmasını isteyebilirsiniz. SyncBack yedekleme yaptığı gibi, bu konuda da becerisini sergiliyor.

Açıklama
:
SyncBack
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2098      Toplam: 2098
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
27.07.2015 20:03:17
Boyutu
:
13,55 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/2003
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


SyncBack indirSyncBack indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin