Lokanta-Restorant Takip

Lokanta-Restorant Takip

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Çeşitli Sektörel Programlar > Lokanta-Restorant Takip

Lokanta-Restorant Takip 1.6

Lokanta-Restorant Takip Programının anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile lokanta,cafe, bar, restoran vb.


işletmelerde tüm masaları zahmetsizce kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz masaya yiyecek veya içecek ekleyebilir veya ikram edebilirsiniz. İstediğiniz masaya iskonto uygulayabilir, müşteriniz hesap istediğinde masaya ait adisyonu yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Ödemeleri peşin, kredi kartı veya veresiye olarak işleyebilirsiniz. Ayrıca işletmenizde satışını yaptığınız ürünlerin nereden, nasıl, ne zaman, ne kadara alındığını ve nereye, nasıl, ne zaman, ne kadara satıldığını detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Programımızı; lokanta, cafe, bar, restoran türü tüm sektörlerde; adisyon, masa, alış, satış, stok, kasa, çek, alınacak paralar, ödenecek paralar takibi ve fatura işlemleri için kullanabilirsiniz.

Lokanta - Restoran Takip Programı ile yapabilecekleriniz :
· Stok işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki stok hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.
· Kasa işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki kasa hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.
· Çek işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki çek hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.
· Ürün alışı yaptığınız firmaların stok ve cari işlem hareketlerini gerçekleştirebilir, gerçekleşen stok ve cari hareketler listesini yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.
· Ürün satışı yaptığınız müşterilerinizin stok ve cari işlem hareketlerini gerçekleştirebilir, gerçekleşen stok ve cari hareketler listesini yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.
· Ürün alışını ve satışını peşin veya kredi kartı ile yapabilir, geri kalan borçları programın taksitmatik ünitesini kullanarak istediğiniz faizlendirme yöntemi ile otomatik olarak vadelendirebilirsiniz.

Açıklama
:
Lokanta-Restorant Takip
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 5685      Toplam: 5685
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:37:35
Boyutu
:
8.35 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
30 kullanımlık denemesi bedava, sisteminizde tutmak isterseniz 250 YTL
Ekran Görüntüsü
:


Lokanta-Restorant Takip indirLokanta-Restorant Takip indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin