Elron Bosweb

Elron Bosweb

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Çeşitli Sektörel Programlar > Elron Bosweb

Elron Bosweb 1.0

Mart 2006'da çalışmalarına başlanan BOSWEB projesi İpragaz bayileri ile buluşuyor. İleri düzeyde iletişim teknolojileri kullanılarak oluşturulan uygulama öncelik olarak birden çok şubeli yapıya sahip olan bayileri hedefliyor.


Son derece titiz sürdürülen proje aşamasından sonra pilot bayilerde denenen uygulama, kullanıcılarından tam not aldı.

Smart Client mimarisi ile nTier yapıda .Net 2.0 ve c# 2.0 kullanılarak geliştirilmiş olan BOSWEB , veritabanı teknolojisi olarak MSSQL kullanmaktadir. Uygulamanın veritabanı ile olan iletişimi XML Webservisleri aracılığı ile yapılmaktadır. İletişim yolu olarak VPN SSL teknolojisi kullanılmış ve bu sayede güvenli bir veri iletişimi sağlanmıştır.

Uygulamanın kurulduğu bilgisayara kesinlikle bir veritabanı kurulmamakta ve kullanıcının yaptığı işlemler, uygulamanın çalıştığı bilgisayara kaydedilmemektedir. Amaç; hırsızlık, yangın v.b. olaylar sonrasında kullanıcının verilerinde, hiçbir şekilde kaybolma olmaması ve verilerin güvenli bir şekilde saklanmaya devam etmesidir. Böylelikle uygulama yeni veya başka bir bilgisayara kurularak kullanımına devam edilebilir. Ayrıca CALLER ID özelliği sayesinde; kullanıcı, arayan numarayı görerek ve abonesini tanıyarak işlemlerini yapabilir. Bu sistem sayesinde işyeri sahipleri BOSWEB ' i internetin olduğu her yerde kullanabilir ve işletmelerinin güncel bilgilerini görebilirler. Ayrıca uygulama, olası bir internet bağlantı sorunu söz konusu olduğunda, program daha önceden hızlı işlem yapmak için, hafızasında tuttuğu abonelere ait bazı bilgileri kullanıma sunarak, işletmedeki aksamaların önünemgeçebilir. Bu hassas veriler bilgisayarlarda şifrelenmiş bir şekilde tutulmakta olduğundan, üçüncü şahıslar tarafından okunması imkansız hale gelmektedir. Kullanıcının sisteme girdiği abone ve sipariş bilgileri, saha ekibinin, üzerinde java uygulaması bulunan cep telefonlarına GPRS Teknolojisi kullanılarak, son derece ucuz maliyetlerle aktarılır. Saha ekibi, yine java uygulaması ile son siparişin durumunu merkeze bildirir. Böylelikle, iş süreci akışı sağlanmış olur.

Açıklama
:
Elron Bosweb
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2613      Toplam: 2613
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:37:45
Boyutu
:
14.5 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava
Ekran Görüntüsü
:


Elron Bosweb indirElron Bosweb indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin