Password Organizer

Password Organizer

Ana Sayfa > Araçlar > CD & DVD & Blu-Ray Araçları > Password Organizer

Password Organizer 2.01

Hem internet siteleri hem de bilgisayarda bulunan bazı dosya/klasörleri açabilmek için çeşitli kullanıcı adı ve parolaya sahip olabilirsiniz.


Bunların sayısının artması, parolalarınızın hafızada tutulamamasına yol açabilir ve gelişigüzel bir yerlere yazmak da ileride bu şifrelerin kaybedilme riskini ortaya çıkartır.Password Organizer ile tüm parolaları, giriş bilgilerini bir kayıt altına alıp düzenleyebilirsiniz. Anında haberleşme araçları (Messenger, ICQ gibi), e-posta siteleri (Hotmail, Yahoo, Gmail gibi), dosya ve klasörlere ait parolalar, telefon PIN kodları gibi bilgileri kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca bu bilgilerin başkaları tarafından görülmesini engellemek için de parolayla koruma sağlayabilirsiniz.Özellikleri
 • Bütünleşik rastgele parola üreteciyle yeni parola üretmek için size yardımcı olur.
 • Kopyalama işlevi: Parolaları giriş alanlarına kolayca girebilirsiniz.
 • *.txt işleviyle dışarı verilmesi: Güvenliğiniz için verileri yazdırabilir, e-postayla yollayabilirsiniz.
 • Binlerce parola üretebilirsiniz. Tek sınır sabit disk alanınız. (Büyük, küçük harf, rakam, karışık ve çeşitli uzunlukta parola üretebilirsiniz.)
 • Program USB, disket sürücü ve diğer çıkartılabilir medyalara kurulabilir.
 • Veriler yedeklenebilir.  Kısıtlama

  Programı 10 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca deneme süresini 30 güne çıkartabilirsiniz. Bunun için tıklayarak üretici sitesinden kayıt olmalısınız. Doğru e-posta adresi girdiğinizde e-posta adresinize bir mesaj gelecek. Gelecek mesaj içinde bulunan bağlantıya tıkladığınızda kayıt bilgileriniz onaylanacak ve daha sonra e-posta adresinize programı 30 gün kullanabilmeniz için gerekli kayıt anahtarınız gelecek. Bu uzatma anahtarını programın 'Register > Enter Key' bölümüne girmeniz yeterli. Bu sayede programın deneme süresini 30 güne çıkartabilirsiniz.  Programın lisanslı fiyatı ise 14.99$'dır.

 • Açıklama
  :
  Password Organizer
  İndirilme Sayısı
  :
  Bu Ay: 948      Toplam: 948
  Üretici
  :
  Dili
  :
  Ingilizce
  Eklenme Tarihi
  :
  22.03.2009 01:38:18
  Boyutu
  :
  276 Kb
  İşletim Sistemi
  :
  Windows 2000/XP/Vista
  Lisans
  :
  Shareware
  Kısıtlamalar
  :
  Denemesi Bedava
  Ekran Görüntüsü
  :


  Password Organizer indir  Password Organizer indir


  Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin