LotoMax

LotoMax

Ana Sayfa > OYUN > Multiplayer Oyunlar > LotoMax

LotoMax 1.1.5

Yazının sonuna kadar okumak istemeyen sabırsız kullanıcılar için en sonda söylemem gereken cümleyi şimdi söylemek ve 'bu program ne yapıyor'? sorusuna yanıt vermek istiyorum.


Bu programla asıl yapmaya çalıştığım şey; programın kendi yarattığı tahmin formülü modülünü, her çekiliş sonrası çok çeşitli açılardan çekiliş sonucu çıkan rakamları analiz ettikten ve kendi algoritması dahilinde yorumladıktan sonra adeta ÖĞRENEREK geliştirmesi ve daha sonra tüm tahminlerinde bu yeni dinamik tahmin modülünü kullanmasını ve buna göre sayılar seçmesini sağlamaktır? Ayrıca her kullanıcı, yazının sonlarına doğru anlatacağım şekilde kendi sihirli formüllerini oluşturabilir ve bu formülleri geçmişe yönelik ayrıntılı bir tutarlılık ve başarı testine tabi tutabilir.
Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Programa dikkat ettiyseniz, yaptığı detaylı analizler ve karmaşık işlemler göz önüne alındığında oldukça hızlı olmasının yanı sıra son derece küçük boyutludur da. Sırf bunu sağlamak için bile programı oluşturan çoğu kod bloğu üzerinde çok ayrıntılı çalıştığımı ve kodları defalarca sıfırdan yazmak suretiyle akıllı algoritmalar geliştirerek kod satırlarını kısalttığımı ve böylelikle hızı yüksek ve boyutu çok düşük tuttuğumu söylememe gerek yok sanırım.

Açıklama
:
LotoMax
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3226      Toplam: 3226
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:38:22
Boyutu
:
266 Kb
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista, .NET Framework 2.0
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Program için yapılan son görüşler
tevfik kalender
(26.02.2007 08:49:56)

"harika"
karışık bi program ama guzel

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


LotoMax indirLotoMax indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin