Windows Masaüstü Araması

Windows Masaüstü Araması

Ana Sayfa > Internet > Arama Programları > Windows Masaüstü Araması

Windows Masaüstü Araması 3.01

Windows Masaüstü Araması (WDS) 3.01, UNC dosyalarını dizine alma desteği, kurumsal dağıtım için ek destek ve kararlılık geliştirmeleri içeren küçük bir Windows Masaüstü Araması 3.0 güncelleştirmesidir.


WDS 3.01 güncelleştirmesi Windows XP ve Windows Server 2003 üzerine yüklenir, ancak WDS aracı Windows Vista'ya zaten dahil olduğundan Windows Vista için gerekli değildir. Windows Masaüstü Araması 3.01 belgeleri, e-postaları, müzikleri, fotoğrafları ve diğer öğeleri bulmanıza, önizlemenize ve kullanmanıza yardımcı olur. Windows Masaüstü Araması (WDS) 3.01'de bulunan arama altyapısı, Microsoft Office Outlook 2007 ve Office OneNote 2007 gibi uygulamalar tarafından da uygulama içeriğinin dizinini oluşturmak ve söz konusu uygulama içinde arama yaparken hızlı sonuçlar elde etmek amacıyla kullanılan bir Windows hizmetidir.

Windows Masaüstü Araması'nı yükleyip kullanmayı seçerseniz, bilgisayarınızdaki e-postalarda, belgelerde ve diğer dosyalarda arama yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında Microsoft'a bilgisayarınızdaki dosyalarla ilgili hiçbir bilgi gönderilmez. Windows Masaüstü Araması bilgisayarınızdaki içeriğin dizinini oluşturur ve dizin dosyasını bilgisayarınızda depolar. Windows Masaüstü Araması'nı yalnızca bilgisayarınızdaki belirli klasörlerin dizinini oluşturacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Windows Masaüstü Araması silinen e-postaların veya belgelerin kopyalarını saklamaz.

Bu yükleme şunu çalıştıran müşteriler içindir: orijinal Microsoft Windows. Windows kullanıcılarının bazı ürün özelliklerini etkinleştirmek ve Microsoft'tan güvenlik dışı güncelleştirmeler ve ürün desteği almak için Microsoft Orijinal Ürün doğrulama gereksinimlerini karşılamaları gerekir

Açıklama
:
Windows Masaüstü Araması
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2519      Toplam: 2519
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:39:49
Boyutu
:
4.6 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows XP SP2
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
kahvederesi
(11.07.2008 17:19:53 )

"teşekkürler."
böyle ücretsiz proğramlarda yardımlarınız için.

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Windows Masaüstü Araması indirWindows Masaüstü Araması indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin