SecuREsults Türkçe

SecuREsults Türkçe

Ana Sayfa > Internet > Uzaktan Erişim > SecuREsults Türkçe

SecuREsults Türkçe 1.0.1

Temiz internet yaratma adına atılmış en güçlü adımlardan biri olan SecuREsultS programını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Bu güvenlik yazılımı şimdilik Aol, Excite, Hakia, Google, Live, Yahoo arama motorlarını destekliyor. Gelişmiş ve esnek alt yapısı sayesinde programa sonradan bir motor öğretmek mümkün olabiliyor. Programın kendi kendini yenileyebilme özelliği sayesinde sonradan eklenen özellikleri kendine kolayca adapte edebiliyor. Türkiye ve dünyada bir eşi daha bulunmayan bu yazılım arama sayfasında dönen sonuçları teker teker pek çok yönden filtrelerken veritabanı geri bilgisi ile virüs yayan bir site ile karşılaşıldığında sesli alarm verebiliyor. Şifresiz girişlerde ise direkt olarak bu sonucu siliyor. Tamamen Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş bu programı kullanarak, internette kendinizi daha güvende hissedecek ve çocuklarınızı internette savunmasız bırakmamış olacaksınız. Programın üreticisi sitesinde projenin detaylarını bulabilirsiniz.

Bu ekibin programsal yeniliğinin yanında lisanslama konusunda da çok değişik fikirleri var. Diğer firmalar gibi son kullanıcıdan para kazanmayı hedeflemiyor. Proje finansmanını sponsorlardan sağlayarak programın herkes tarafından rahatlıkla kullanabilmesini sağlıyor. Yani programı tüm özellikleri ile bedavaya kullanabiliyorsunuz. Ancak şunu da belirtiyorlar ki sizden gelecek yardımlara her zaman açıklar.

Açıklama
:
SecuREsults Türkçe
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1021      Toplam: 1021
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:40:26
Boyutu
:
1.77 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız


SecuREsults Türkçe indirSecuREsults Türkçe indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin