Runscanner

Runscanner

Ana Sayfa > Araçlar > Görev Çubuğu, Başlat Menüsü ve Explorer > Runscanner

Runscanner 2.0.0.60

Runscanner bilgisayarınıza bulaşan küçük reklam yazılımları ve bilgi alma amaçlı olan casus yazılımları bulup temizleyebilen bir yazılım.
Runscanner bunların yanında sadece sisteminizdeki bu küçük yazılımcıkları taramakla kalmıyor başlı başına tam bir sistem taraması gerçekleştirerek hasar gören kayıt girdilerini, yanlış girilmiş ya da bilgisayarınızdan sildiğiniz kayıtların hala duran parçalarını silerek sisteminin performansını büyük ölçüde arttırıyor.Runscanner dosyalarınızın tümünü tam bir filtreden geçirerek çalışan programlarınızın neler yaptığınız hatalı girdiler ya da çıktılar olup olmadığını genel sistem taraması esnasında bulup size bilgi veriyor ve bunları otamatik seçenekleri sayesinde düzenleyebiliyor.Runscanner 80'in üzerinde farklı truva tarzı sistemi yavaşlatan ve bilgisayarınızdaki tüm bilgiyi dışarı aktaran özel yazılımları biliyor ve tarama sırasında bunlarla karşılaştığında otamatik olarak onarabiliyor.


Program tamamen otamatik olarak tarama yapabildiği gibi seçenekleri rahatlıkla kendini seçebiliyorsunuz.Runscanner sadece bunlarla kalmayarak sisteminizde bulduğu anlamlandıramadığı girdilerini tümünü internet bağlantısı aracılıyla tarayıp kontrol ediyor ve sisteminizde bulunan dosyalar hakkında size ayrıntılı bilgi veriyor. Bunlara ek olarak yazılım kendini sürekli güncel tutabiliyor ve bu sayede herhangi bir küçük programcık geldiğinde tanımama ihtimailini en aza düşürüyor, sistem performansını anlaşılır ölçüde arttırabiliyor. Yazılımın ücretsiz olması da kullanımı açısıdan güzel bir avantaj oluyor.

Açıklama
:
Runscanner
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2938      Toplam: 2938
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
6.03.2012 18:14:12
Boyutu
:
1.23 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Runscanner indirRunscanner indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin