AIMP Classic MEDYA OYNATICI

MEDYA OYNATICI

Ana Sayfa > Ses & Müzik > Ses & Müzik Çalıcılar > AIMP Classic

AIMP Classic 4.01.1703

AIMP Classic Winamp'ın yerini doldurabilecek sağlam bir müzik oynatıcı olan AIMP, ufak boyutuyla hem sistemi yormuyor, hem de bilgisayar başında size sorunsuz, rahat bir ortam vaad ediyor.Winamp'ın neredeyse bütün özelliklerini içeren programda, birden çok çalma listesi de etiket şeklinde düzenlenebiliyor.

AIMP Classic Programın arayüzü gelişmiş olmakla beraber, menüleri kullanışlı; arka planda rahatlıkla çalışabiliyor. Program Rus yapımıdır. Hızlıdır, sistemi yormaz. Program, ayrıca Utilities isimli bir araçla birlikte kuruluyor. Bu araç ile birlikte;
- Ses ve müzik türü dönüştürücüsü
- Ses kayıt seçeneği
- Etiket düzenleyicisi
- Eklenti editörü de kullanımınıza sunuluyor.

Göze çarpan farklı özellikleri :

Programda ilk olarak göze çarpan görünümü ve hızlı olması. Önemli bir diğer özellik ise default ve listen şeklinde, radyo açtığınızda bunu ayrı sekmelerde göstermesi. Bu şekilde istediğiniz zaman radyo, istediğiniz zaman bilgisayarınızdaki müzikleri hızlı bir şekilde açabiliyorsunuz.

AIMP Classic Bir de bir müzikten başka bir müziğe geçtiğinizde kapatılan müziğin sesi yavaş yavaş azalıyor, bu da winamp'ta varsayılan olarak gelmeyen başka bir özellik.

Müzik dinlerken küçültme simgesine basıldığında, sağ alt köşede küçük bir simge çıkıyor. Ayrıca sağ alt köşedeki bu simgenin üzerine gelindiğinde de çalan müziklerin isimleri çıkıyor.

Bu program sadece müzik dinleme değil, çeşitli uzantıları (WAV, OGG, MP3, WMA) birbirlerine dönüştürebilme özelliğine de sahip (Winamp'ın sadece PRO sürümünde bu özellik tam anlamıyla düzgün çalışabiliyordu). Aynı zamanda Ses CD'lerini de bu uzantılara dönüştürebiliyor.

Ayrıca winamp çalma listesini ortak kullanabiliyor veya çalma listesini winamp?ın tanıyacağı gibi .pls yapabiliyor.

Ayarlarından (ctrl+p), simge değiştirebilme özelliği

MP1, MP2, MP3, MPC, MP+, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX açabilme

Programın farklı arayüzlerini kurmak için; öncelikle buradan ulaşıp içindeki ACS2 dosyasını C:Program FilesAIMP2Skins (veya hangi dizine kurduysanız) içine atın. Ve programı açıp ctrl+p den ayarlara girin, arayüz menüsüne tıklayın ve yüklediğiniz arayüzü seçebilirsiniz.

Yeni Eklenen Özellikleri :
-Otomatik atlama ile ileriki dosyanın etiket editörü eklendi.
-C klasöründeki elle ayarlanmış ve kullanılmış dosyaları çalma listesini seçip başlatabilme,
-Şablon görevinin oluşumu hızlandı.
-Arapça ve beyaz rusça yerelleştirildi.

Editörün Yorumu : İndir.com Editörü olarak en zevkli ve isteyerek eklediğim programlarda biri oldu AIMP. Belki de bu programı gördükten sonra Winamp kullanmayı bırakacaksınız?

MSN Messenger Ne Dinliyorum Özelliği İçin : Bu linkteki Winamp eklentisini indirip, kurmak için çift tıklayın, Nereye kurulacağını gösteren yerde C:Program FilesAIMP2PlugIns yolunu seçip, kur deyin. AIMP sol üst köşesindeki komutlardan Eklentiler'i seçip sağdaki listeden MSN Messenger 7 Plugin e çift tıklayıp (Resim)AIMP i kapatıp açın, tekrar açıldığında MSN Messenger'ınızda çalan parçayı veya radyoyu yazdığını göreceksiniz. Tabi MSN Messenger'ın üst kısmındaki Ne Dinliyorum özelliğini açmış olmanız halinde.

Alternatif indirme Linkleri :

Bu sayfadaki resmin altındaki Download bölümünün altındaki linklerden indirebilirsiniz.

Türkçe Kullanımı :

AIMP 2.50 sürümden itibaren Türkçe Dil Seçeneği kurulum sihirbazı içinde mevcut ve seçili olarak gelmektedir.

Kurulumda Dil Seçeneklerinde bir değişiklik yapmadığınız taktirde Türkçe dahil kurulacaktır.

Sadece ilk açılışta Dil Seçiminde Türkçe'yi seçip devam etmeniz yeterlidir.

Açıklama
:
MEDYA OYNATICI
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 7341      Toplam: 7341
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
16.03.2016 08:48:42
Boyutu
:
8,32 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
(22.07.2012 22:34:02 )

""

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


AIMP Classic indirAIMP Classic indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin