Zemana AntiLogger GÜVENLİK PROGRAMI

GÜVENLİK PROGRAMI

Ana Sayfa > Araçlar > Otomasyon > Zemana AntiLogger

Zemana AntiLogger 1.9.3.164AntiLogger, zararlı yazılımların saldırı metodlarına karşı geliştirilmiş güçlü anti-eylem metodları içeren yenilikçi güvenlik modülleri ile "Bilgi Güvenliği"nizi imza veritabanına ihtiyaç duymadan sezgisel olarak koruma altına alır.


Antilogger, bilinen tüm yöntemler ile çalışan bilgi hırsızlığı amaçlı zararlıları engellemektedir. Kullandığı sezgisel koruma metodu ile henüz ortaya çıkmamış ve bilinmeyen yeni saldırı yöntemlerine karşı da "Bilgi Güvenliği"nizi sıfır zamanlı olarak koruyabilmektedir.

AntiLogger, yaygın olarak kullanılan ve dünyaca tanınmış çeşitli güvenlik yazılımlarının bile yakalayamadığı bilinmeyen zararlılara karşı size yepyeni ve çok güçlü bir koruma sağlar.
Zemana AntiLogger ; Bilgi Güvenliği’ne odaklanmış yeni nesil, güçlü, sezgisel güvenlik yazılımıdır. Modüllerimiz; Anti-SSL Logger, Anti-WebCam Logger ve Anti-ClipBoard Logger Dünya’da İlk olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca diğer modüllerimizde benzerlerinin en iyisidir.
Zemana Anti-KeyLogger Modülü, tüm keylogger zararlı yazılımlarının saldırı metodlarına karşı geliştirilmiş çok güçlü anti-eylem metodları ile bilgilerinizi virüs imza veritabanına ihtiyaç duymadan sezgisel olarak koruma altına alır.

Zemana AntiLogger ile Bilgi Güvenliği’niz en üst seviyede koruma altına alınmaktadır. Tüm bilgilerinizi internette rahatça, güvenli bir şekilde kullanıp paylaşabilirsiniz.

Açıklama
:
GÜVENLİK PROGRAMI
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2030      Toplam: 2030
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
28.05.2012 21:57:52
Boyutu
:
8.32 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
15 gün denemesi bedava, sisteminizde kalmasini isterseniz 34YTL
Ekran Görüntüsü
:


Zemana AntiLogger indirZemana AntiLogger indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin