Windows Vista Türkçe

Windows Vista Türkçe

Ana Sayfa > Araçlar > Yama > Windows Vista Türkçe

Windows Vista Türkçe Service Pack 1

Windows Vista Service Pack 1 (SP1), müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda hazırlanmış bir Windows Vista güncelleştirmesidir.


Daha önce yayımlanan güncelleştirmelere ek olarak, SP1, belirli güvenilirlik, performans ve uyumluluk sorunlarını çözmeye, yeni donanım türlerini desteklemeye ve gelişmekte olan birçok standart için destek sağlamaya odaklanmış değişiklikler içerecektir. SP1, BT yöneticilerinin Windows Vista'yı dağıtmasını ve yönetmesini kolaylaştırmaya da devam edecektir. Windows Vista Service Pack 1 Tüm Dillerde Tek Başına Yükleme sürümü herhangi bir dil sürümü üzerine yüklenebilir.

Windows Vista işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir paket halinde yayınlandığı Service Pack 1 Final sürümüdür.

Önemli yamaların bulunduğu bu pakette sistemin performansını önemli ölçüde arttıracak birçok güncelleme dosyası bulunmaktadır. Güncellenmiş sürücüler, DirectX 10.1 desteği, Windows sorun gidericilerin iyileştirilmesi, arka plan transfer sistemi sorunları, Direct3D desteği, sistem açıkları gibi önemli güncelleştirmeleri de içermektedir.

Microsoft'un kullanıma sunduğu bu servis paketini, Windows Vista (32-Bit) işletim sisteminize yükleyerek sisteminizi güncelleyebilirsiniz. Bu seferki servis paketi Türkçe de dahil tam 36 dilde tek pakette sunuluyor.

Önemli Not:

# Service Pack kurulumu için işletim sisteminizin orjinallik doğrulaması gerekmektedir. Kuruluma geçmeden önce işletim sisteminizin orjinalliği doğrulanacaktır.
# Sisteminize kurmadan önce yedeğini almayı unutmayınız.

Açıklama
:
Windows Vista Türkçe
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 6015      Toplam: 6015
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:43:18
Boyutu
:
544 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
matmazelxxx
(29.10.2008 21:07:48 )

"tşkler"
sağolun yani
alperen
(24.04.2008 09:21:33)

"AÇMA"
AÇMAK TAN ÇOK HOŞLANIRIM

Toplam: 2 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Windows Vista Türkçe indirWindows Vista Türkçe indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin