Media Player Classic Home Cinema (32) BİT Media Player

Media Player

Ana Sayfa > Ses & Müzik > Ses & Müzik Çalıcılar > Media Player Classic Home Cinema (32) BİT

Media Player Classic Home Cinema (32) BİT 1.7.6

Media Player Classic Home Cinema (32) BİT Codec Media Player Classic Ev Sineması yerleşik hafif medya oynatıcı tüm yaygın kullanılabilir video, ses ve görüntü dosyası formatlarının yanı sıra video oynatma destekleyen hafif, açık kaynaklı medya oynatıcı.Media Player Classic Home Cinema (32) BİT Sadece eski Windows Media Player v6.4 gibi görünüyor, ama codec, gelişmiş işleme (EVR), altyazılar, TV oynatma ve kayıt (yüklenmiş bir TV alıcısı ile) ve daha yerleşik gibi birçok ek özellikler ile birlikte geliyor. Dramatik CPU kullanımını azaltmak için. MPC-HC neredeyse hiç CPU zaman gerekli olan bir gömülü video decoder decode x.264, H.264 ve VC-1 içerir. Diğer özellikler DXVA desteği, OSD (On Screen Display), çoklu monitör yapılandırma seçenekleri ve daha fazlası ile OGM ve Matroska konteyner biçimleri, H.264 ve VC-1 yerli çalma içerir.

Desteklenen Çözme:

MPEG-1, MPEG-2 ve MPEG-4 çalma. Media Player Classic herhangi bir ek yazılım veya çözücü yüklemeye gerek kalmadan, VCD, SVCD ve DVD oynatma yeteneğine sahiptir.
Bu yerleşik LPCM için MPEG-2 video ve codec codec, ayrıca MP2, AC3 ve DTS ses, ve VCD / SVCD / XCD Reader kullanarak VCD ve SVCD çalmasını da destekleyen gelişmiş bir MPEG splitter içerir. A *. Mp4 ve MPEG-4 Zamanlı Metin desteği eklendi. Bir AAC çözme filtre MP4 AAC oynatma için MPC uygundur.

Açıklama
:
Media Player
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 7996      Toplam: 7996
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
7.07.2014 14:52:00
Boyutu
:
10,36 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Media Player Classic Home Cinema (32) BİT indirMedia Player Classic Home Cinema (32) BİT indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin