Ashampoo Photo Optimizer Fotoğraf ve Resim düzenleme programı

Fotoğraf ve Resim düzenleme programı

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Resim Editörleri > Ashampoo Photo Optimizer

Ashampoo Photo Optimizer 6.0.19

Ashampoo Photo Optimizer , bir resim düzenleme yazılımıdır.


Temel işlevi sahip olduğunuz dijital fotoğrafların görüntü kalitesini arttırmaktır. Üstelik yazılım bu işlevi tek bir fare tıklaması ile gerçekleştirebilmektedir. Fotoğraflarınızın kalitesini iyileştirebilmesinin yanı sıra; dijital fotoğrafları sağa ve sola çevirme desteğine de sahiptir.


Kullanımı oldukça kolay olan yazılım, dahili Türkçe dil desteğine de sahiptir. Yapmanız gereken yazılımı sisteminize kurduktan sonra çalıştırmak ve ardından görüntü kalitesinde iyileştirme yapmak istediğiniz fotoğrafların bulunduğu klasörü yazılımın sağ üst köşesinde bulunan "Aktif Klasör" alanından seçmektir. Bundan sonrası zaten çocuk oyuncağı!Yazılımla yapmış olduğunuz iyileştirme işleminden memnun kalmazsanız, "Optimizasyonu Geri Al" düğmesine tıklayarak fotoğrafınızı eski haline döndürebilirsiniz. Ayrıca yazılımla toplu halde iyileştirme işlemi yapabilir ("Hepsini Optimize Et"), yine toplu halde yaptığınız iyileştirme işlemini geri alabilirsiniz ("Tüm Optimizasyonu Geri Al").Ana menü üzerinde iyileştirme yapmak istediğiniz fotoğrafı ileri-geri düğmelerini kullanarak seçin, ardından "Optimize Et" düğmesi ile işlemi gerçekleştirin, işlemden memnun kalırsanız "Kaydet" düğmesi ile iyileştirme işlemini kaydedin. İşte hepsi bu kadar!Not 1: Ashampoo Photo Optimizer yazılımını 10 gün boyunca hiçbir işlem yapmadan, tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilirsiniz. Yazılımı 20 gün daha, yani toplamda 30 gün ücretsiz ve tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilmeniz için ise;
buraya
tıklayarak ücretsiz deneme anahtarı almanız gerekmektedir.Not 2: Deneme süresi bittiğinde yazılımı kullanmaya devam etmek isterseniz 14.99 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) Tam Sürüm Fiyatı 14.99 $

Açıklama
:
Fotoğraf ve Resim düzenleme programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 4026      Toplam: 4026
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
16.03.2016 08:59:28
Boyutu
:
89,64 MB.
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) Tam Sürüm Fiyatı 14.99 $
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
(23.03.2013 11:05:10 )

""

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Ashampoo Photo Optimizer indirAshampoo Photo Optimizer indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin