GoodSync

GoodSync

Ana Sayfa > Araçlar > Ekran Yakalama > GoodSync

GoodSync 10.5.5

GoodSync masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon (eşleştirme) ve dosya yedekleme yazılımıdır. GoodSync e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.
Bir ağ veya internet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. GoodSync söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.
Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune'lerinizin, MP3'lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın.

GoodSync dosya silinmesini, veri kaybını engellemek ve kopya dosyaları elemek için yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanır.

Gerçek Çift Yönlü Senkronizasyon Veri Kaybını Önler.
GoodSync, klasörlerde, alt klasörlerde ve dosyalarda kullanıcı tarafından yapılmış bir yeniliği, silinmeyi veya tüm diğer değişiklikleri otomatik olarak tespit edip senkronize edebilir.

-Tam Esneklik Sağlamak İçin Herhangi Bir Dosya Sistemi Üzerinde Çalışır.
Dosyalardaki değişiklikler, mevcut dosya durumunu daha önceki dosya durumuyla kıyaslayarak otomatik olarak tespit edilirler, bu nedenle OS temelli dosya denetleme gerekmez.

-Çoklu Cihazlar İçin Zincirleme Senkronizasyon, Optimal Kolaylık Sağlar.
GoodSync tarafından yapılan değişiklikler, diğer bilgisayarlara/cihazlara aktarılabilir.
Örneğin; birbirine bağlı olmayan A ve B'yi, önce bilgisayar A'yı bir USB diske senkronize ederek, ardından USB diski bilgisayar B'ye senkronize ederek iki bilgisayar arasında dosyaları senkronize edebilirsiniz.

-Zaman Değişiklikleri
Dosyaların düzenlenme zamanı rakamları aynı tam sayı saatlerinden farklı olduğunda, GoodSync, kopya değil veya sol->sağ veya sağ->sol yönünde toplu değişiklik olarak işlem yapabileceği bir zaman değişikliği tanımlar.

-Gerçek Zamanlı Eylem Denetleme
Tüm değişiklikler, çelişmeler ve diğer eylemler otomatik olarak tespit edilir ve gerçek zamanlı denetleme için görüntülenir. Çelişmelerin otomatik çözümü de mevcuttur.

-Opsiyonel Tek Yönlü Senkronizasyon, Kolay Bir Yedekleme Çözümü Sunar.
Opsiyonel tek yönlü senkronizasyon, kolay ve güvenli bir yedekleme çözümü sunar.

-Seçmeli Dosya Senkronizasyonu
Dosyalar, belirli kriterler temel alınarak senkronizasyondan hariç tutulabilir.

-Tüm Dosyaların Görsel Karşılaştırması Kolaylaştırıldı.
Dosyalar ve klasörler, görsel karşılaştırmanın kolay hale getirildiği tek bir ağaçta görüntülenmektedir. Sınırsız sayıda dosya ve klasör, her dosya için özelliklerinin görüntülendiği tek bir dosyada görüntülenebilir.

-Görevler İçin Sekme Ekranı, Daha İyi Düzene ve Eşleştirme Görevlerinin Uyuşmasına İmkan Sağlar.
Her eşleştirme çifti (görevi), ana pencerede sekme olarak görünür.

-Eylemlerin Kayıtları ve Değişiklik Raporu
Tüm değişiklikler, dosya düzenlemeleriyle birlikte, ağaçta raporlanırlar. GoodSync tarafından gerçekleştirilen tüm dosya işlemleri, kayıt dosyasına ve ekrana girilir. Bir değişiklik raporu, takip ve analiz için mevcuttur.

-Esneklik ve Kolay Otomasyon
Senkronizasyon, siz, yani kullanıcı tarafından oluşturulmuş sayısız ayarı temel alarak otomatikleştirilebilir.

Ücretsiz ve Pro Sürümü Hakkında:
İndireceğiniz tek bir dosya vardır. Programı 30 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanmak istediğinizde program çalışır; fakat sadece yedeklenecek ya da eşleştirilecek görev sayısı 3 ve dosya sayısı 100 ile sınırlıdır. Pro sürümde sınırsız görev ve dosya sayısı, telefon desteği, güncellemeler ticari ve resmi dairelerde kullanım imkanına sahiptir.

Not:
Program kurulumdan itibaren Türkçe'dir. Ayrıca üreticinin sitesi de her şeyiyle Türkçe olup, her türlü yardımı alabilirsiniz. Program nasıl kullanılacağını ya da takıldığınız konuların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Açıklama
:
GoodSync
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 5027      Toplam: 5027
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
5.08.2017 19:34:15
Boyutu
:
26,46 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
SÜRE KISITLAMALI
Ekran Görüntüsü
:


GoodSync indirGoodSync indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin