Winamp Türkçe Dil Paketi Winamp Türkçe Yama

Winamp Türkçe Yama

Ana Sayfa > Araçlar > Yama > Winamp Türkçe Dil Paketi

Winamp Türkçe Dil Paketi 3.14 (5.541 için)

Winamp adlı ses-video oynatma yazılımını bilmeyenimiz sanırım yoktur. Bilgisayar dünyasının en çok kullanılan yazılımlarından birisi olan Winamp alanındaki liderliğini yıllardır kimseye bırakmadı.


Kendisini sürekli güncelleyerek bünyesine yeni özellikler katarken yerel dil desteğine de önem verdiğini gösterdi. Winamp kullanıcılarının kendi dilleri için yapmış olduğu eklentileri sitesinden yayınlayarak yazılımın daha kolay kullanılabilmesine imkan sundu.

Ali Sarıoğlu tarafından hazırlanmış olan bu dil paketi ile Winamp yazılımını 5.54 ve sonraki sürümleri için neredeyse tümüyle Türkçe kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey dil paketini indirdikten sonra dosyaya tıklamanız ve sırasıyla "Kabul" ve "Kur" butonlarına basmanızdır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Winamp yazılımı kendiliğinden açılacak ve artık Türkçe karşınıza gelecektir.

Not: Bu araç Winamp yazılımını Türkçe kullanabilmeniz için yazılmış bir dil paketidir ve kullanabilmeniz için Winapm yazılımının 5.54 veya daha güncel sürümlerinden birisi sisteminize kurulu olmalıdır. Winamp yazılımına
buraya
tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Açıklama
:
Winamp Türkçe Yama
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 4881      Toplam: 4881
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:44:07
Boyutu
:
1.3 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Winamp Türkçe Dil Paketi indirWinamp Türkçe Dil Paketi indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin