SoftCAT VERİ TABANI ARACI

VERİ TABANI ARACI

Ana Sayfa > Bilim ve Eğitim > Hesap Makineleri > SoftCAT

SoftCAT 5.22

SoftCAT bir veritabanı programıdır.Program sayesinde bilgisayarınızda bulunan yazılımları (software) bir düzen içinde yönetebilirsiniz. Bir yazılıma ait çeşitli bilgileri girip, bunları kaydedebilirsiniz. Yazılımlara ait seri numaraları, kayıt adı ve diğer bilgileri depolamak için kullanabilirsiniz. Bu bilgilere ilerki zamanlarda ihtiyaç duyulduğunda kolay bir şekilde buradan erişilebilir. Programın içinden seri numara ve kullanıcı bilgilerine bakıp özgün (orijinal) programı tekrar kurup, çalıştırabilirsiniz.Koleksiyon kataloglamasını başlatmak için öncelikle yeni bir veritabanı oluşturabilir ya da bir veritabanı açabilirsiniz. SoftCAT ilk başlatıldığında örnek veritabanı (sample.mdb) otomatik açılır.Programın ana penceresi üç bölüme ayrılmıştır. Pencerenin üst kısmı menü/araç çubukları, sol kısım çubuk görünüm ve orta kısım ise etkin penceredir. Elinizde bulunan yazılımların seri numara, yayıncı vb. bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde bu alanlara yazabilirsiniz.30'dan fazla veri giriş alanı özelleştirilebilir ve çeşitli bilgiler girilebilir. Program adı, sürüm, yayıncı, platform türü (ücretli, ücretsiz), kategori (oyun, program gibi), fiyat, kurulum tarihi, kurulum klasörü, ürün ana sayfası, seri numarası ve kayıt adı bilgileri girilebilir ve veritabanına istenmeyen kullanıcıların girişini engellemek için parolayla da korunabilir.Özellikler:

-18 özel veri alanına sahip. İhtiyacınıza göre veri alan adlarını değiştirebilir ve ihtiyaç duymadığınız alanları gizleyebilirsiniz.

-Her program için 9 ekran görüntüsü depolanabilir.

-Koleksiyona gözatmak için Softcat Gezgini kullanılabilir.

-Kapsamlı bilgi alanı mevcut. Başlık, yayıncı, sürüm, tür, platform, kategori, dil, durum, satın alma tarihi, fiyat gibi.

-Kişisel notlar eklenebilir.

-Ayrıntılı arama yapılabilir.

-Arama ve yer değiştirme mevcut.

-30'dan fazla ön tanımlı rapor ve kendi raporlarınızı yapabilirsiniz.

-Raporu yazdırmadan önce rapora bakabilirsiniz.

-Raporlar arşivlenebilir.

-Koleksiyonunuzun istatiksel verilerine ulaşılabilir.

-Veritabanını yedekleyip/geri yükleyebilirsiniz.Kısıtlama ve lisans:

Programın deneme süresi bittikten sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

Açıklama
:
VERİ TABANI ARACI
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2027      Toplam: 2027
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
30.09.2012 10:11:19
Boyutu
:
12.31 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi Bedava
Ekran Görüntüsü
:


SoftCAT indirSoftCAT indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin