KeePass Password Safe

KeePass Password Safe

Ana Sayfa > Güvenlik > Şifre Yöneticileri > KeePass Password Safe

KeePass Password Safe 2.36KeePass Password Safe Bilgisayarın ve internetin yaşamımızda vazgeçilmezler arasına girmesiyle birçok şifremiz oldu.


E-posta adreslerimizin şifreleri, web sitemizin ftp şifresi, internet sitelerine üyelik şifreleri, kullandığımız programların şifreleri gibi. Bu kadar şifreyi ezberlemek ve akılda tutmanın zorluğundan hareketle şifre yönetim programları ortaya çıktı. Keepass programı da bunlardan biri. Bu program tüm şifrelerinizi tek bir dosyaya kaydediyor, isterseniz bu dosyaya bir şifre koyuyorsunuz, ve tek bir şifreyle tüm şifrelerinize ulaşabiliyorsunuz.


KeePass Password Safe açık kaynaklı, ve sürekli geliştirilen bir program. Şifre veritabanınızı en güvenli şifreleme algoritmalarından olan AES ve Twofish ile koruyor, bu sayede tüm şifreleriniz güvende oluyor.
KeePass Password Safe Kullanıcı adı ve şifreyi panoya kopyalama özelliği sayesinde hesabınıza rahatlıkla girebiliyorsunuz. Şifre üreticisi ile istediğiniz özelliklere sahip güvenli bir parola oluşturabiliyorsunuz.Özellikler-Çok iyi şifrelenmiş veritabanları.

-Tüm Windows sürümlerinde çalışma.

-TXT, HTML, XML veya CSV dosyası olarak aktarım yapma.

-Parola grupları desteği.

-Arama yapma, sıralama, kategorilere ayırma -Çoklu dil desteği. (Türkçe de dahil)

-Güçlü rastgele şifre üreticisi.

-
Eklenti desteği
.Programı Türkçe kullanmak için:Program yüklendiğinde dili İngilizce oluyor. Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız
buraya
tıklayıp Türkçe dil dosyasını indirin. Sıkıştırılmış bu dosyayı programın kurulu olduğu klasöre açın. Sonra View->Change Language bağlantısından programın dilini Türkçe olarak değiştirin. Bir sonraki açılışta program Türkçe olacak.Not:Programı indirmek için bir siteye yönlendirileceksiniz ve bu sitede sizden sunucu seçmeniz istenecek. İndirmek istediğiniz sunucuyu seçtikten sonra indirme işlemi başlayacak.

Açıklama
:
KeePass Password Safe
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3734      Toplam: 3734
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
10.06.2017 11:15:39
Boyutu
:
3,06 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


KeePass Password Safe indirKeePass Password Safe indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin