Çağ Loto Tahmin Programı

Çağ Loto Tahmin Programı

Ana Sayfa > OYUN > Multiplayer Oyunlar > Çağ Loto Tahmin Programı

Çağ Loto Tahmin Programı 08.01

Üreticiden :ÇAĞ_Loto Tahmin Programı iki ayrı oyun mantığıyla hazırlanmıştır.


Genel Tahmin ve Kısmi Tahmin olarak adlandırılan bu oyun mantığında tahminlerinizi ya genel olarak herhangi bir olasılık ihtimali söz konusu olmaksızın rasgele üretilen sayılardan oluşturabilmektesiniz ya da kısmi tahmin kısmında belli bir olasılık ihtimali olan ve daha önceden çekiliş sonuçlarına göre oluşturulan ihtimaller arasından tercih edeceğiniz ya da kendinizin belirleyeceği bir ihtimal doğrultusunda sayılar üretmektedir. Kullanımı gayet basit olan program çok esnek bir kullanıma ve görsel olarak da sizin hoşlanacağınız bir görünüme sahiptir.Program basit bir kullanıma sahip olmasına rağmen güçlü bir sayı üretme gücüne sahiptir. Bu tamamen kullanıcı kontrolünde olan bir esnekliğe sahip olması nedeniyle her türlü ihtiyaca yönelik sayılar üretilmektedir. İhtimallerinizi ister belirli bir sayıları seçerek ister şimdiye değin çıkmış olan sonuçlar arasından belirleyeceğiniz istatistikler sonucunda seçebilmekte ve buna göre ihtimaller üretebileceksiniz.Program temel olarak üç ana kısımdan meydana gelmektedir: Tahmin, Sonuçlar ve Sorgu.Tahmin kısmında, sorgu kısmından alacağınız istatistiklerle bağlantılı olarak tahminler yapabileceksiniz.

Sonuç kısmında, ya kendiniz güncel olarak gireceğiniz sonuçlar ya da Milli Piyango İdaresinden online olarak alacağınız sonuçları güncelleyebilirsiniz ve en son çekilişe ait ikramiye bilgilerini alabilirsiniz.

Sorgu kısmında ise, tamamen çekiliş sonuçlarına göre belirli istatistikler doğrultusunda sayıları seçip bunu tahmin kısmında seçtirebilmektesiniz.

Programı kurup inceledikten sonra ne kadar güçlü bir sayı üretme kapasitesine sahip olduğunu göreceksiniz.Program 15 günlük demo versiyon olarak size gönderilmekte olup demo kullanım süresince sayısal loto için 1’ den 9’ kadar olan sayılar, süper loto için 1’den 10’ kadar olan sayıları seçebilmenize rağmen bu sayılardan tahmin üretilmeyecektir. Diğer tüm özelliklerini orijinal olarak kullanabilirsiniz. Bol şanslar dileğiyle!

Açıklama
:
Çağ Loto Tahmin Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3772      Toplam: 3772
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:45:15
Boyutu
:
9.08 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Özellik Kısıtlamalı
Ekran Görüntüsü
:


Çağ Loto Tahmin Programı indirÇağ Loto Tahmin Programı indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin