Optima Dekor

Optima Dekor

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Lojistik > Optima Dekor

Optima Dekor 1

ORJİNAL LİSANSLI 3 boyutlu bir mutfak, banyo, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, kiler, yüklük ve vitrin çizim, dizayn, tasarım programına sahip olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.


Optima Yazılım size çok cazip bir teklif sunuyor. OPTIMA DEKOR v1.

PROGRAM BAŞLICA ÖZELLİKLERİ :

Çok iyi resim kalitesi
Son derece kolay kullanım
Maliyet , Kesim ve Kertme listeleri
Windows formatlanınca size verilen cd ve şifre ile kendiniz yükleme yapabilirsiniz
En yeni beyaz eşya modelleri
Özel İmalat modül harikası ile tanışın
Otomatik taç, baza, tezgah döşeme
Dolabın sağına, soluna, üstüne tek tuşla panel...
Ve çok sayıda beğeneceğiniz başka ayrıntılar ve tasarım kolaylıkları�

Optima Dekor 3 değişik paket olarak piyasaya sürülmüştür.

Standart sürüm ücretsizdir. Evet, basit mutfak çizimi yapmak isteyenler bu bedava sürümde her aradıklarını bulacaklar. Müşterinizi ikna etmeye yetecek kadar iyi mutfaklar çizebilirsiniz. Yasal olarak dilediğiniz kadar kullanın.

Profesyonel sürüm ciddi çalışma yapmak isteyenlerin her ihtiyacını karşılayacaktır. Bu sürümü kullananlar daha profesyonel, daha detaycı ve gelen müşterileri daha hızlı ve daha yüksek fiyata ikna etmek isteyen kişilerdir.

Ekstra sürüm 3 boyutlu çizim haricinde, tek tuşla resimli fiyat teklifi verme imkanı sunmaktadır. Buna ilave olarak internet üzerinden tanıtım ve reklam talep edenlerin isteklerini karşılamak için optimize edilmiştir. İnternetin gücünü küçümsemeyin, günümüzde hiç bir şirket interneti görmezden gelemez, gelmemeli.

Fiyat konusuna açıklık getirelim :
Diğer çizim programları 1500-2000 YTL ve üzeri fiyatlarla satılırken Optima Dekor Profesyonel neden 570 YTL diye sorabilirsiniz. Daha ucuzsa daha az kaliteli diye düşünebilirsiniz ama bu programlar konusunda yapacağınız en büyük hata olur. Dünya da bazı bedava programlar para ile satılan muadillerinden daha iyidir, bilenlere sorun. Dünya da hiç kimse bir malı daha iyi kalitede daha ucuza mal edemez sözü program işinde geçerli değildir, çünkü program bir mal değildir. Siz bir arabayı veya mutfak dolabını bedavaya kopyalayamazsınız, ama bir programı kopyalayabilirsiniz. Demekki bir programın kalitesi fiyatında değil SİZE ne verdiğindedir.
Optima Dekor iç dekorasyon tasarımı konusunda size istediğiniz her şeyi vermeye adaydır.
Herhangi bir programı görmeden, kullanmadan internetteki resimlere ve fiyatlara bakarak karar vermek zamanınızı ve paranızı boşa harcamanıza sebep olur. Unutmayın internette gördüğünüz resimler programı yapanlar tarafından günlerce uğraşılarak özel olarak çıkartılmış resimlerdir. Biz burada gördüğünüz kalitede resimleri hiç uğraşmadan otomatik çıkacağını garanti ediyoruz. Saygılar.

HER WINDOWS FORMATTA KİMSEYE GEREK KALMADAN KENDİNİZ YÜKLEYİN.
Programı satın aldığınızda size verilen cd ve şifre ile dilediğiniz zaman kimseye ihtiyaç duymadan tekrar yükleme yapabilirsiniz. Bu özellikle önemli bir konudur, çünkü zaman zaman bilgisayarınıza internet üzerinden bulaşacak virüsler Windows'u tekrar yüklemenizi gerektirir.

Açıklama
:
Optima Dekor
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 43516      Toplam: 43516
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:45:29
Boyutu
:
58.3MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Süre sınırı yok, özellik kısıtlaması var. Tam sürümü 570 YTL
Program için yapılan son görüşler
sınan örnek
(19.05.2010 23:37:23 )

"başarılarınızın devamını dilerim"
A.kadir şenses
(2.01.2010 16:05:34 )

"süppeeer bi proğram"
ben bursadan şenses mobilya proğramı yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum optima dekor ilerki yıllarda adeko serilerini sollayacağına inanıyorum emeği geçen herkese teşekkür ederim
(24.12.2009 20:28:42 )

"windows 7 driver hakkında"
merhaba optima dekoru kullanıyorum ama pc windows 7 kullanıyorum optima dekor um lisanslı windows 7 de hatı veriyor tam olarak kullanamıyorum windows7 dpıveri varsa yardımcı olurmusunuz aktürk mobilya terme samsun
(6.12.2009 00:02:35 )

"çok işime yarayacaktır"
super bi şeyolmalı
neron
(29.11.2009 11:05:38 )

"süper program ellerinize saglık"

Toplam: 10 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Optima Dekor indirOptima Dekor indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin