Advanced SystemCare Sistem Temizleme & Hızlandırma Programı

Sistem Temizleme & Hızlandırma Programı

Ana Sayfa > Araçlar > Analiz ve Optimizasyon > Advanced SystemCare

Advanced SystemCare Free 4.0.0.163Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced WindowsCare tamamen yenilendi.
Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alması sayesinde çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Tamamen ücretsiz ve Türkçe dilini desteklemesi programın ayrıca avantajı.

2 Tema bulunduran programın arayüzü oldukça basittir.

Programın ortasında bulunan "Çare" tuşuna basıldığında program "Windows Bakımı" ve "Sistemi Tanıla" bölümlerindeki taramaları hızlı bir şekilde yapar ve yine aynı hızda bu bölümlerdeki hataları giderir.

Not : Program tamamen ücretsizdir fakat Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirilmiştir. Yani programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

PRO versiyon özellikleri: Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tüm işlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzünü tamamen unutabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayan program ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli kalacaktır. Bunun yanında daha birçok özelliği de PRO versiyon ile aktif hale getirebilir ve sisteminizi optimize edebilirsiniz.

Açıklama
:
Sistem Temizleme & Hızlandırma Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 17464      Toplam: 17464
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
27.04.2011 19:29:54
Boyutu
:
29 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
selocan
(29.04.2011 00:40:28 )

"müthiş derecede ustaca bir yazılım."
mükemmel bilgisayar hafifleştirici sorun giderici hızlandırıcı ayrıca çok pratik bir tuşla 1 2 dkk içersinde otomotik düzeltme yapıyor emek verenlere teşekkür ler

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Advanced SystemCare indirAdvanced SystemCare indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin