Audio Comparer

Audio Comparer

Ana Sayfa > Internet > Arama Programları > Audio Comparer

Audio Comparer 1.7Audio Comparer, MP3, MP2, MP1, WMA, AIF, WAV ve OGG ses dosyalarını kıyaslamak için tasarlanmış bir programdır.


Program sayesinde birbirine benzer ya da eş ses dosyalarını bilgisayarda kolay bir şekilde bulabilirsiniz.Audio Comparer ile diğer kıyaslama programları arasındaki fark ise, ses dosyalarını listelemesi ve güncel ses dosyaları ile kıyaslayabilmesidir. Ses dosya kıyaslama işlemi hızlı ve saniyeler içerisinde gerçekleşir. Dijital müzik koleksiyonunuz için ihtiyaç duyulabilecek bir ses kıyaslama aracıdır. İçerisinde dahili çalma tuşu da vardır. Bu sayede kıyaslama yanında hangi müzik olduğunu da dinleyebilirsiniz.Program Türkçe dahil çoklu dil desteğiyle gelmektedir. Bu programın Türkçe dil dosyası indir.com editörü
Ali K.
tarafından yapılmıştır.Kullanımı hakkında kısa bilgi:

Öncelikle kıyaslamak için ses dosya takımını seçmelisiniz. Bu dosyalar ses grubu adıyla kurulu. Audio Comparer bu gruplarda sese ilişkin parmak izlerini depolar. Bu parmak izleri sese ilişkin eşleme için kullanılır. Bir kere bir sese ilişkin grup oluşturabilir, ekleyebilir ya da dosyadan kaldırabilirsiniz. Audio Comparer içinde iki kıyaslama türü var. Bir grup arası kıyasladığınız zaman, bu gruba ilişkin ses dosyaları aynı gruptan birbiriyle kıyaslanır. Gruplar arasında kıyasladığınız zaman her sese ilişkin dosya ikinci gruptan her ses dosyasıyla baştan kıyaslanır. Benzer başlangıç, sonuçlarda daha fazla ses çiftini engellemek için kullanır. Daha düşük değerle çalışarak, daha düşük benzerlik yüzdesiyle daha çok ses çiftini bulabilir.Kısıtlama ve lisans:

30 günlük deneme sürümüdür. Ayrıca toplu kopyalama, taşıma yapamaz ya da işaretli ses dosyalarını silemezsiniz. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

Açıklama
:
Audio Comparer
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2124      Toplam: 2124
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
17.11.2011 09:44:08
Boyutu
:
2.8 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi Bedava
Ekran Görüntüsü
:


Audio Comparer indirAudio Comparer indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin