Ares Galaxy Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı

Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı

Ana Sayfa > Internet > Dosya Paylaşımı > Ares Galaxy

Ares Galaxy 2.1.2

Dosya paylaşımı hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ares Galaxy, karşılıklı resim, ses ve görüntüsü gibi dosyaların paylaşımını yapan ücretsiz bir yazılım.

Ares Galaxy birçok özelliğe sahip.


Bunların arasında, sohbet odalarında dosya paylaşımı, etkin arşivleme yöntemi ve birçok kanaldan hızlı dosya indirebilme özellikleri yer almakta.

Dosyalarınızı Ares Galaxy'nin bağlantı kanallarında yayınlayabilirsiniz. Ek olarak, Ares ile bir çok farklı kullanıcıya erişiminizin olması ile bir çok çeşitli kaynaktan dosya indirebilirsiniz. Dosyalarınızı kategorilere göre düzenleyip, paylaşım tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, yeniprogram.gen.tr olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Açıklama
:
Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 8389      Toplam: 8389
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
15.11.2009 12:33:58
Boyutu
:
4.6 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/2000/XP/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Ares Galaxy indirAres Galaxy indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin