MSN Beni Kim Sildi

MSN Beni Kim Sildi

Ana Sayfa > Internet > Anında Mesajlaşma > MSN Beni Kim Sildi

MSN Beni Kim Sildi 4.0

Üreticiden : Hotmail'e bağlanarak MSN Listenizi alıp sizi silenleri, sildiklerinizi görüntüler.


msn.com uzantılı hotmail adresleri dışındaki diğer tüm MSN adreslerinde sizi engelleyenler ile sizin engellediklerinizi de görüntüler. Program içinde şifrenizi bize gönderen kod parçacıkları yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz.Unutmadan! Bu programla kişi listenizi incelerken MSN'de "Taşınabilir Aygıtta Oturum Açtı" olarak ayarlanacaktır. Ancak bir ileti gelirse size iletilmeyecek. Bu durumda kişi listenizi inceleme işlemlerini kısa tutmanızı öneriyoruz. Ek olarak, oturum açtığınızda otomatik olarak çevrimdışı modda görüneceksiniz. Böylece siz listenizi incelerken arkadaşlarınız size mesaj göndermeyecek.Programımızı kullanıp buraya yorum ekleyen arkadaşlarımızın yorumlarını elbette dikkate alıyoruz. Zaten programımızdaki yenilikleri yorumlarınızı değerlendirerek gerçekleştiriyoruz.Güncelleştirmeler :

* Kişi listesini kaydetme seçeneği eklendi.

* Tasarım değiştirildi.Ayrıca kişi ekleme, kişi silme işlemlerini programa eklemeyi şimdilik düşünmüyorum. Nedeni olarak da; bu programla oturum açıp kişi listenizi yükledikten sonra tekrar MSN'den oturum açabilirsiniz. MSN'den oturum açtığınızda kişi listeniz programda yine görüntülenecektir. Eğer kişi listenizdeki adresleri silmek, kişi listesine adres eklemek gibi işlemler yapmak isterseniz bunu MSN'den yapmanızın daha doğru olacağını düşünüyorum.Program hakkındaki tüm yorumları okuduktan sonra, hem bu programın programcısı olduğum hem de bir indir.com editörü olduğumdan dolayı şu açıklamaları yapmam zaruri olmuştur.1- Programın güvenilirliği : Hem indir.com sitemizde program için yapılan yorumlarda, hem de bana gelen e-postalarda programın kullanıldığını ancak yine de kullanıcıların şifrelerini daha sonra değiştirme gereği duyduklarını gördük. Buna ilişkin olarak söylemem gerekiyor ki, MSN şifreniz sizin özel bir bilginizdir ve özel hukuka ilişkin bilgilerin yasadışı yollarla ele geçirilmesi Türk Ceza Kanunu'nda suç olarak tanımlanmıştır.2- "xxx@msn.com adreslerinde işe yaramıyor" şeklinde yorumlar yapıldı. Açıklama olarak, evet @msn.com adreslerinde hala nedenini anlayamadığım bir sebepten dolayı program çalışmıyor. Ancak diğer tüm msn adreslerinde program düzgün olarak çalışıyor.3- "MSN Messenger'dan zaten bizi silenleri görebiliyoruz. Bu programa ne gerek var ?" gibi yorumlara istinaden açıklama yapmak gerekirse, MSN Messenger'dan sizi silenlere her bir kişi için tek tek bakmanız gerekiyor. Ayrıca sizin sildiğiniz bir kişiye bakamazsınız. Sanırım dMSN'de bu da olabiliyor. Bu program ile hepsini aynı anda liste halinde çok daha hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.4- Projeyi geliştirmek isteyenler varsa veya buradaki açıklamalardan sonra hala kullanma konusunda tereddütü olanlar varsa lütfen
buraya tıklayarak
projenin kaynak kodlarını indirip hem geliştirebilir, hem de kaynak kodlarını inceleyip güvenli olduğuna kendiniz de şahit olabilirsiniz.

Açıklama
:
MSN Beni Kim Sildi
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3095      Toplam: 3095
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:46:16
Boyutu
:
556 Kb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
ben
(6.07.2010 14:57:58 )

"eh"
iyi

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


MSN Beni Kim Sildi indirMSN Beni Kim Sildi indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin