Format Factory

Format Factory

Ana Sayfa > Video > Video Dönüştürücüler > Format Factory

Format Factory 2.2

Müzik, resim ve video biçimlerinin hemen hemen tamamına yakınını destekleyen ve bu biçimleri birbirlerine dönüştüren bir çevirici arıyorsanız bu program tam size göre.

- Video için: Mobil aygıt, MP4, 3GP, AVI, MKV, WMV, MPG, VOB, FLV, SWF, MOW,
- Ses için: MP3, WMA, FLAC, AAC, MMF, AMR, M4A, M4R, OGG, MP2, WAV
- Görüntü için: JPG, PNG, ICO, BMP, GIF, TIF, PCX, TGA

Belirttiğimiz formatların tümü arasında dönüştürme yapabilme, ses CD'sinden MP3 ve diğer ses formatlarına kopyalama yapabilme, video birleştirici, DVD'yi video dosyası yapma, DVD'yi ISO/CSO'ya dönüştürme, ISO ve CSO arasında dönüştürme yapabilme, media dosyalarının bilgilerini program üzerinden düzenleyebilme, ses ve video dosyalarının varsa zarar görmüş kısımlarını tamir etme, multimedya dosyalarının boyutlarını düşürerek yeniden düzenleyebilme, iPhone ve iPod multimedya dosyalarının formatlarını destekleme, resim dosyaları dönüştürmesinde yakınlaştırma-döndürme-etikeleme ve daha birçok özellik bu programda.

İçlerinde Türkçe'nin de dahil olduğu tam 45 dil desteği ve bu özelliklerin tamamı ücretsiz.


Eğer video, görüntü ve ses dosyaları için ayrı ayrı programlar kullanmak zorunda kalmak istemiyorsanız bu program hemen hemen tüm işinizi görecek özelliklere ve hatta daha fazlasına sahip. Dönüştürme işlemleri sırasında dosya isimlerini ve bilgilerini aynen koruyor olması bu tarz bazı programlarda mevcut olmayan güzel bir özellik. Ayrıca aynı anda kaç dönüştürme yapıyor olursanız olun işlemler sırasında bilgisayarınızın hiçbir şekilde yavaşlamaması da yazılama fazladan puan kazandırıyor.

Arayüzünün son derece sade olması, tüm dönüştürme işlemlerinin ve çıkış ayarlarının bu sade arayüz ürerinden son derece basit bir-iki hareketle gerçekleştirilebiliyor olması bu programın gerçektende en büyük artılarından.

NOT : Eğer bu programın kapsadığı diller haricinde görmek istediğiniz bir başka dil mevcutsa üretici firmanın kendi ana sayfasında bu konuda yardımcı olmanızı isteyen bir link mevcuttur.

Üretici firmanın programla ilgili sık sık yapmakta olduğu güncelleştirmeler ve geliştirmeler bu programla ilgili kullanım zevkinizi her defasında artırmakta ve gerçekten kendi alanında rakipsiz olabilecek bir programa doğru gidildiğini göstermektedir. Üstelik programın Türkçe dil desteği ve hiçbir kısıtlama olmaksızın tamamıyla ücretsiz olduğu düşünüşürse keyifle kullanılacak bir program olacağını söyleyebiliriz.

Yeni sürüm olan 1.80 ile gelmekte olan ek özellikler şunlardır :

- Dil desteği 42'den 45'e çıkartılmış
- Video dönüştürme bölümüne MKV formatı eklenmiş
- H264, DIVX ve XVID gelişmiş codec konfigürasyonu eklenmiş
- Video ve audio dosyaları için split (ayırma) ve preview (önizleme) seçenekleri eklenmiş.
- PSP MP4 dönüştürmelerinden sonra otomatik olarak THM dosyalarının üretilmesi sağlanmış
- WMA dönüştürmelerinde yaşanabilen sorunlar çözümlenmiş
- Video Merging (birleştirme) sırasında yaşanabilen birtakım sorunlar çözümlenmiş
- Video Ripper özelliği geliştirilmiş ve güçlendirilmiş
- Video dosyaları için ekranı çevirme özelliği konfigürasyon ayarları eklenmiş.
- Ayrıca programda belirtilmemiş olan ancak göze çarpan bir diğer özellikte bir önceki sürümdeki 17.6 Mb lık dosya boyutunun yapılan güncelleme ve geliştirmelere rağmen yeni sürümde 14.4 Mb'a indirilmiş olmasıdır.

Açıklama
:
Format Factory
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 8276      Toplam: 8276
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
7.01.2010 12:43:54
Boyutu
:
32.1 MB
İşletim Sistemi
:
Windows NT/XP/2003/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Format Factory indirFormat Factory indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin