Bilsist Optik

Bilsist Optik

Ana Sayfa > Araçlar > İşletim Sistemleri > Bilsist Optik

Bilsist Optik 2.0

Üreticiden : Bilsist Optik programımız gözlükçülerin tüm işlevlerini takip edebilecekleri bir paket program uygulamasıdır.


Gözlükçüler bu program sayesinde müşterilerinin gözlük camı, çerçeve ve ödeme bilgilerini kayıt edip takip edebileceklerdir. Program temelde yedi bölümden oluşmaktadır.


 • Hasta (Müşteri) Takip İşlemleri

  Bu bölümde, hasta genel bilgilerinin, hasta sol ve sağ göz cam bilgilerinin ve çerçeve bilgilerinin kaydı yapılabilmektedir.


 • Hesap Takip İşlemleri

  Bu bölümde, hastanın ödeme bilgileri ve taksitli satış bilgileri takip edilebilmektedir. Ayrıca hesap hareketlerinin raporlanabilmesi mümkündür.


 • Stok Kartı İşlemleri

  Bu bölümde, stoklarınızı tanımlayabilirsiniz. Giriş ve çıkışlar üzerinden elinizdeki mevcut miktarı anında görmenizi sağlamaktadır. İsteğe bağlı raporlama yapılabilmektedir.


 • Stok Alış - Satiş

  Ürün girdi ve çıktılarınızı buradan yapabilirsiniz. Giriş ve Çıkışlarınız anında stoklarınıza yansız ve istediğiniz hareketi yazıcıdan yazdırabilirsiniz. Alış ve Satış olarak hareketlerinizi gruplandırabilir, tarihsel değişken sayesinde istediğiniz aralıkta ve özellikte raporlama alabilirsiniz.


 • Cari Kart İşlemleri

  Bu bölümde, çalışılan alıcı ve satıcı müşterilere kart açılarak bunlar üzerindeki hareketler takip edilebilmektedir. Hastalarınızı da otomatik cari kart sistemine dahil eden seçeneğimiz mevcuttur. Basit bir kodlama yöntemi ile işyeri gider ve gelirlerini sistemimizde takip edebilmeniz mümkündür.


 • Cari Hareketler

  Bu bölümde, kartı açılmış olan firmalar - müşteriler hareket bazlı takip edilebilmektedir. Hangi cari ile ne zaman ne hareket yapılmış görülebilmektedir ve isteğe bağlı yazıcıdan döküm alınabilmektedir. Tarihsel bazda ve alış satış bazında raporlamalar alınabilmektedir. Tüm çerçeve, cam ve ilgili aksesuarları karlandırarak alış ve satışlarınızı takip edebilir, bunlarla ilgili raporları alabilirsiniz.


 • Raporlamalar

  Belirtilen tarihler arasındaki ya da tarih gözetmeksizin Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığı kriterlerini seçerek raporlama yapılabilmektedir. Aynı zamanda yeni sürüm ile gelen diğer özelliklerin de raporlanması mümkün kılınmıştır.  Yeni sürüm ile gözlükçüler bu program sayesinde stok ve cari hareketleri dahil hasta reçetelerini de takip edebileceklerdir.  Not : Yenilenmiş olan programın fiyatı 250.-TL. olup satın almak için üreticiyle merhaba@bilsist.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.

 • Açıklama
  :
  Bilsist Optik
  İndirilme Sayısı
  :
  Bu Ay: 1236      Toplam: 1236
  Üretici
  :
  Dili
  :
  Türkçe
  Eklenme Tarihi
  :
  22.03.2009 01:46:22
  Boyutu
  :
  7.17 Mb
  İşletim Sistemi
  :
  Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
  Lisans
  :
  Shareware
  Kısıtlamalar
  :
  Denemesi Bedava
  Ekran Görüntüsü
  :


  Bilsist Optik indir  Bilsist Optik indir


  Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin