Doc Xls PPT Txt To Pdf Converter

Doc Xls PPT Txt To Pdf Converter

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Ekran Yakalama > Doc Xls PPT Txt To Pdf Converter

Doc Xls PPT Txt To Pdf Converter 5.5

Doc Xls PPT Txt To Pdf Converter bir dosya dönüştürme programıdır. Bilgisayarınızda bulunan Doc, Xls, PPT, Txt dosya türlerini PDF dosya türüne dönüştürebilir.


Program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinde birden fazla dönüştürme programı var. Hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan "çıktı biçimini" ayarladıktan sonra "convert/dönüştür" tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.Program WORD (DOC, DOCX, DOCM), EXCEL (XLS, XLSX, XLSM), PowerPoint (PPT, PPTX, PPTM), RTF, TXT gibi dosyaları PDF dosya türüne dönüştürebilir.Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir.Bu sayede Doc, Xls, PPT, Txt gibi metin dosya içeren yapıyı PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz.Kısıtlama ve lisans:

Programın bu "free" sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. Kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan "free version" seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.Programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi desteklemez. Toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.

Açıklama
:
Doc Xls PPT Txt To Pdf Converter
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1437      Toplam: 1437
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:46:35
Boyutu
:
3.39 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Doc Xls PPT Txt To Pdf Converter indirDoc Xls PPT Txt To Pdf Converter indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin