Excel/Xls to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter

Excel/Xls to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter

Ana Sayfa > Araçlar > Görev Çubuğu, Başlat Menüsü ve Explorer > Excel/Xls to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter

Excel/Xls to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter 5.5

Excel/Xls to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter bir dosya dönüştürme programıdır. Bilgisayarınızda bulunan Excel dosyalarını resim dosyasına dönüştürebilir.


Program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinde birden fazla dönüştürme programı var. Hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan "çıktı biçimini" ayarladıktan sonra "convert/dönüştür" tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.Program EXCEL (XLS, XLSX, XLSM) dosyalarını JPG, BMP, GIF, TIF, TGA, RLE, PNG, EMF, WMF dosya türüne dönüştürebilir.Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir.Bu sayede EXCEL (XLS, XLSM, XLSX) dosyalar hızlı ve kolay bir şekilde resim türüne dönüştürebilirsiniz.Kısıtlama ve lisans:

Programın bu "free" sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. Kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan "free version" seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.Programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi desteklemez. Toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.

Açıklama
:
Excel/Xls to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3061      Toplam: 3061
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:46:36
Boyutu
:
3.40 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Excel/Xls to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter indirExcel/Xls to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin