PowerPoint/PPT to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter

PowerPoint/PPT to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter

Ana Sayfa > Araçlar > Görev Çubuğu, Başlat Menüsü ve Explorer > PowerPoint/PPT to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter

PowerPoint/PPT to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter 5.5

PowerPoint/PPT to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter bir dosya dönüştürme programıdır.


Bilgisayarınızda bulunan PowerPoint sunum dosyalarını çeşitli resim dosyası türüne dönüştürebilirsiniz.Program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinden birden fazla işlem yapılabilir. Hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan "çıktı biçimini" ayarladıktan sonra "convert/dönüştür" tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.Program PowerPoint (PPT, PPTX, PPTM) dosyaları JPG, BMP, GIF, TIF, TGA, RLE, PNG, EMF, WMF gibi resim dosya türüne dönüştürebilir.Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir.Bu sayede PowerPoint/PPT dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde resim dosya türüne dönüştürebilirsiniz.Kısıtlama ve lisans:

Programın bu "free" sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. Kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan "free version" seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.Programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi desteklemez. Toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.

Açıklama
:
PowerPoint/PPT to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2915      Toplam: 2915
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:46:36
Boyutu
:
3.40 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


PowerPoint/PPT to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter indirPowerPoint/PPT to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin